Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van ez még? Ki látott még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van ez még? Ki látott még ilyet?

Figyelt kérdés

Kialakul egy kapcsolat, a két fél odavan egymásért, aztán a semmiből az egyik "bedepizik"/kedvetlen lesz, egy-két kialakuló veszekedés "mi a baj ?"-"semmi" típusú játszmából, fokozódó elhidegülés egyik részről, befeszülés, kapálózás a másik részről, utány folyamatos hibakeresés, amin veszekedni lehet (rendszerint apró bagatel hibák, amire az ember legyint kapcsolaton kívül vagy egyéb életközösségben/emberi kapcsolatban), aztán szakítás széle/szakítás, mindez úgy, hogy ezt leszámítva semmi gond nem volt köztük.

Ki ismer a kapcsolataira ? Hány ilyen volt ? Ki kezdte a furcsa viselkedést ? Szerintetek mi okozhatta a másik furcsa viselkedését ? A ti reakciótok mi volt ? Akár példát is írhattok, ahogy nemet és kort is. Mindkét nem véleménye/storyja egyaránt érdekel. Előre is köszi a válaszokat.



2018. ápr. 23. 20:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


Ez így persze nem egy nap lefolyása volt, hanem mondjuk két hónapra osszad el egyenletesen.


Volt egy hét amikor nyaralni mentem haverokkal (ő neki is volt külön dolga), majd utána nála találkoztunk és éppen lenne egy kis akció, dobnám ki az óvszeres tasakot (miután felvettem a védőfelszerelést), kiborul a kuka és volt benne egy másik márkájú óvszeres tasak, na mindegy.


Mivel mindig baja volt, hogy én külön maszturbálok, gondoltam visszafogom magam és akkor majd örül, hogy milyen gyorsan végez velem, úgyhogy gondolhatod itt már nem bírtam kihátrálni és otthagyni, úgyhogy átestem életem legmegalázóbb aktusán, ő még akarta volna, hogy valami buliba elmenjünk, de én inkább hazamentem miközben úgy éreztem magam, mint egy olcsó hímringyó.


Lényeg, hogy amikor vége lett mindennek még képes volt a fejemhez vágni, hogy én már csak a szexet akartam, de ez volt az egyetlen dolog amit még néhanapján csinálni lehetett vele, ááááh elég volt mára a nosztalgiából.

2018. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Az kemény...:O. Őt szembesítetted ?
2018. ápr. 23. 21:28
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

2-es (6os vagyok megint)


Pontosan, de nekem mondjuk azért nehéz közel engedni embereket, mert sikerült magamba fordulnom.


De ha elgondolkoznék azon, hogy hasonló jelek jelennek meg egy elkövetkező kapcsolatomban, nem tudom korrekt lenne egyből kukázni az illetőt, pedig szívem szerint azok után amit átéltem lehet ez lenne a legbiztosabb dolog.

2018. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: persze, hogy szembesítettem, szerintem tudod is, hogy mit mondott utána. (ha mégsem, akkor: "hogy jössz te ahhoz, hogy a kukában turkálj")
2018. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

6-os.


Látom Te is átéltél dolgokat. Szokták volt mondani.. mindenkinem megvan a maga keresztje / története.


Látok némi igazat abban amit írtál, nem lenne korrekt így kezelni a leendő következőt. De a tapasztalatok után.. őszintén már nem tudom mi a helyes.


Kérdező:


Mivel kértél kort és nemet, 19F


#2-es voltam.

2018. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy pótoltad :)

Hát ja. Az elég szar lehetett, főleg, hogy nem te voltál a hunyó. Én ezt úgy oldottam meg, hogy mindent elmondok szó szerint mindent. Így kicsit tovább tudom magam elhatárolni, ha igazságtalanul bántanak. Azt is elmondom, hogy mi hova vezetett eddig, mi az a reakció/érzés, amit kivált belőlem, mi az, amiből tudok engedni és miből nem ilyenek. Mikor van valami szarság, akkor ha tudom, mit csinál, akkor azt is mondom és kifejtem neki. Ez ki szokta zökkenteni, de valahogy nem változtat rajt vagy próbálkozik másképpen (ez most a jelenlegi). Az előző kapcsolataimban nem voltam ennyire tudatos. Most igyekszem, de van még hová fejlődni. :/

2018. ápr. 23. 21:43
 17/24 anonim ***** válasza:

Próbálok mindig mindent megoldani, konfliktusok nélkül, viták nélkül. Törekszem a kompromisszumokra, arra hogy mindig minden meg legyen beszélve. Ha baj van, azt is higgadtan kezelni. De tudod ehhez mind a két fél kell. Tehát ezt az exemmel lehetetlen volt megoldani. Nem hallgatott meg, nem akart soha semmit megbeszélni. Ha véletlenül mégis 'megbeszéltünk' valamit..én változtattam azon amit ő mondott, de amiket én kértem azok le voltak tojva magasról. Túlságosan is elfogult voltam, naiv.. elhittem hogy változtatni fog, értünk. De nem így lett. Sajnálom is a dolgot, meg nem is. Előbb vagy utóbb ez lett volna a vége, ez biztos.

Ami azóta történt, az az hogy csakis az igazat mindenkinek. Nem érdekel kinek hogy esik.. elegem lett a kerülgetésekből. Persze normális keretek között, tehát attól nem bunkózom és semmi egyéb. De aki nem bírja az igazat..így járt.


#2-es.

2018. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

6-os ismét


Akkor én is kiegészítem a dolgokat (24/f)

2018. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

A bocsánatkéréssel ti hogy álltok ? Úgy értem, nektek mit jelent és "elvárjátok-e" a másiktól egy veszekedés után.

Én szoktam. Mondjuk sosem az észérvekért, hanem, ha elgurul nálam is a gyógyszer és már odavágok én is egy-egy sértő dolgot és bántom ezzel a másikat....Valahogy az a benyomásom az ilyen bocsánat nem kérős "női büszkeségről" vagy bármilyen "büszkeségről", hogy a másik fél attól, hogy azzal, ha bocsánatot kér, automatikusan ő a hibás és a másiknak lesz igaza. Pedig ezzel csak helyretesszük, hogy nem vagyunk rosszhiszeműek a másikkal és nem azért nem értettünk egyet vele. Szerintetek ?

2018. ápr. 23. 22:06
 20/24 anonim ***** válasza:

A bocsánatkérés... számomra alap. Tehát ha hülyeséget csináltam, esetlegesen ok nélkül nekiugrom valakinek mert rossz kedvem van (ez elég ritka), vagy úgy szólok valamit.. akkor szoktam. Amik voltak viták, bocsánatot kértem ha én voltam a hibás. De a vitákat ő kezdeményezte szinte mindig, kis semmilyen dolgok miatt, amit normálisan is meg lehetett volna beszélni, majd én lettem kikiáltva hibásnak. Még akkor is ha nyugtatgattam és próbáltam megbeszélni. Ő hírből sem ismerte a bocsánat kérést. Az együtt töltött 2 év alatt egyetlen egyszer mondta ki, de azt is csak azért hogy mondhassa hogy ő bocsánatot kért. Van akiben ez alap dolog és van aki nem képes erre.

Sértette az önbecsülését, szerintem kevesebbnek érezte volna magát, nem merte felvállalni hogy igenis ő volt a hibás, ő rontott el valamit. Mindig a családdal burkolózott, hogy náluk sosem volt divat hogy valakitől bocsánatot kérjen a másik.

Tehát a kérdésedre a válaszom: Igen, elvárom hogy ha a másik tett valami rosszat velem szemben, akkor kérjen bocsánatot, vállalja fel azt amit tett. Meg fogok bocsájtani, mert nem vagyok haragtartó. Képtelen vagyok sokáig haragudni (vannak kivételek). Meg pusztán az elv.. a gerinc, legyen már ennyi a másikban, főleg a páromban.


#2-es.

2018. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!