Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van ez még? Ki látott még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van ez még? Ki látott még ilyet?

Figyelt kérdés

Kialakul egy kapcsolat, a két fél odavan egymásért, aztán a semmiből az egyik "bedepizik"/kedvetlen lesz, egy-két kialakuló veszekedés "mi a baj ?"-"semmi" típusú játszmából, fokozódó elhidegülés egyik részről, befeszülés, kapálózás a másik részről, utány folyamatos hibakeresés, amin veszekedni lehet (rendszerint apró bagatel hibák, amire az ember legyint kapcsolaton kívül vagy egyéb életközösségben/emberi kapcsolatban), aztán szakítás széle/szakítás, mindez úgy, hogy ezt leszámítva semmi gond nem volt köztük.

Ki ismer a kapcsolataira ? Hány ilyen volt ? Ki kezdte a furcsa viselkedést ? Szerintetek mi okozhatta a másik furcsa viselkedését ? A ti reakciótok mi volt ? Akár példát is írhattok, ahogy nemet és kort is. Mindkét nem véleménye/storyja egyaránt érdekel. Előre is köszi a válaszokat.



2018. ápr. 23. 20:44
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Na ez a dia-nem divat érdekes. Nálunk az volt. Mindig olyannal sikerült összejönnöm, ahol meg nem :D
2018. ápr. 23. 22:30
 22/24 A kérdező kommentje:
De ez nagyon fura nekem, hogy ennyire parasztok a szülők a gyerekükkel vagy csak a lányokkal ilyenek vajon ? Nem tudom mi lehet ez, írhatnának lányok is, feltéve, ha volt ilyen tapasztalatuk.
2018. ápr. 23. 22:32
 23/24 anonim ***** válasza:

Néhol ilyen a neveltetés, nem minden esetben a gyermek a hibás. Akarata ellenére is átveheti a szülői viselkedést, hiszen baba kora óta azt látja, hallja.. átveszi a dolgokat. Exem nagyon anyjára ütött, de ugyanakkor meg utálta őt a viselkedése miatt. Tehát saját maga ellen is beszélt. Fura dolgok ezek, az biztos.


#2-es.

2018. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

6#


Furcsa erre visszagondolni, de mi nem igazán vitatkoztunk soha, a passzív agressziót lenyeltem (borzasztó türelmes vagyok, vagy inkább voltam), talán a szakítást közvetlen megelőzően, közben, meg utána volt egy-két összeszólalás, de azon kívül semmi.

2018. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!