Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tetszenek a pocakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tetszenek a pocakos pasik?

Figyelt kérdés

Jobb érzés őket megölelni mint egy vékonyt. És markolászni a hasukat. Csak én gondolom ezt?

Nem kamu,mielőtt írnák.



2018. febr. 6. 23:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

[link]

190/90 :)

2018. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy többségben nincsenek, de igenis vannak, akiknek ez jön be. Jó 10%-nyi ember pedig kifejezetten a kövérekre bukik. (Legyen az férfi/nő, hideg/meleg...) Tele van a net mindenféle "gainer" oldalakkal, és van rá kereslet.
2018. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
75%
számomra is vonzóbbak
2018. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mindenki le lett szavazva akinek ez tetszik :DDD
2018. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, miféle emberek járnak ide?!


Én vagyok, aki azt írtam, h volt már 130 kg-os barátom.


Felnőtt ember létetekre ennyire korlátiltak és felszínesek vagytok. Nem hiszem el, hogy nem lehet elhinni, elfogadni, hogy másoknak nem az jön be, nem az izgatja szexuálisan mint amit a média nyom le a torkunkon.

Sportoló lévén volt csupa izom barátom is. Szerettem, így nyilván kívántam őt és a szex sem volt rossz. De ha csak a testét néztem semmi nem mozdult meg bennem. Viszont ha egy jóképű túlsúlyos pasit vizslatok, sokszor megmozdul bennem egy érzés, hogy de meg markolnám itt-ott.

Egész kamasz koromban azt hittem, valami baj van velem. Mindenki fujjogva reagált ha válaszolta arra, ki tetszik.

Aztán eljutottam az egyénfejlődés arra a pontjára, hogy pont le**@rom más mit gondol.

A 130 kg-os barátom 190cm volt. Egyetlen csókjától oda-vissza voltam. A kezem nem bírtam levenni róla. Kicsit izzadósabb volt mint más, de semmivel nem volt rosszabb a szex mint egy vékonyabb pasival. Sőt!

2018. febr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!