Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tetszenek a pocakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tetszenek a pocakos pasik?

Figyelt kérdés

Jobb érzés őket megölelni mint egy vékonyt. És markolászni a hasukat. Csak én gondolom ezt?

Nem kamu,mielőtt írnák.



2018. febr. 6. 23:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
2%

a válasz nem hasznos.


Én is a pocakos pasikat szeretem. Volt már 130 kg-os barátom


Phaszt volt. Haj diszno vagy es almodozol, hogy no ranez a hajas testedre.

2018. febr. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
8%
Ne hari, de elobb hanynek, mint 130 kilos test hozzam erjen. Vicc. Okadok.
2018. febr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
89%
De nagyra vagytok magatokkal. Az én párom is pocakos igaz 80 kiló de nekem 130 kilósan is ugyanugy tetszene. A szemébe szerettem bele és nem a testébe ami pár évtized és ugyis szottyos vén test lesz akár az enyém vagy a tietek. Most épp diétázunk hogy formásabbak legyünk.mindketten, de nem azert mert igy nem tetszünk a másiknak, hanem mert magunknak szeretnénk tetszeni. :) Odavagyok a páromért akár pocakos akár nem. Okos vicces erôs jóképű kedves ember és csodás apa :)
2018. febr. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
Mindig erre a pillanatra vártam, szóval ne fogjátok vissza magatokat a testem a tietek , szólítsatok csak papának :DDDDD
2018. febr. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Utalom a vekony pasikat, nekem is a pocakos jon be (nem 150kg-os nyilvan).
2018. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%

A párom kb 175 centi és 95 kiló. Mackós egy kis extra pocival .

De nem egy zsírmalac, bőven van rajta izom, heti kétszer úszik, egyszer kondizik.

Vékonyak és izmosak is lehetnénk, ha nem imádnánk a sonkát, szalonnát, tésztákat, rántotthúst, malacsültet, fehérkenyeret (én meg az egészmogyos-karamellás milkát)

Túl jókat főzünk :D

27N

2018. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%
190/96 vagyok. Még csak mackósnak sem nevezhető, mivel futok, bringázok, túrázok, vega életmód mellett. Viszont minimális poci befigyel. Imádták exeim. 👌😀
2018. febr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért ilyen hihetetlen, hogy vannak nők akiknek ez jön be, ugyanúgy pasi oldalról is vannak, akik ezt szeretik a lányokban. Persze nekem sem a sörhas tetszik, de egy kisebb has amibe beletudok markolni, az nagyon vonzó :)
2018. febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Csüngő hasú csődör
2018. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlom magamat mindenkinek ;)
2018. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!