Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az olyan srácokról (pl rólam), aki nem iszik alkoholt? Még buliban sem. Hátrány-e ez a szemetekben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 21:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Én sem iszok, nem is cigizek, ettől független néha úgy ellazulok, mintha én is olyan részeg lenék mint a többiek, mindig csomóan kérdezik, hogy mit ittam, közbe meg semmit, és sokan mondták, hogy tisztelnek azért mert nem iszok, nem azért mer nem szeretem, mert kóstoltam már, és volt ami tetszett, de egyszerűen nincs rá szükségem. 18/F
2010. jún. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
VÉGRE EGY NORMÁLIS EMBER!!! Büszke vagyok rád!!! Bár én is is fiú vagyok.
2010. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
köszi:DD
2010. jún. 7. 12:20
 34/36 anonim ***** válasza:

ha soha nem iszol, még egy buliban sem, az szánalmas


ha csak ritkán iszol és keveset, az jó


22L

2010. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

szerintem utolsó csajszi te vagy szánalmas, mert ilyet írsz.

tegnap 22:08-as vagyok újra. Engem 1 srác meghívott discoba piára, mondom ásványvizet kérek. Vagy 5x visszakérdezett, azt hitte hülyéskedek. Persze, megkaptam, de le is lépett. És mégsem érzem cikinek. Mert nem az.

2010. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.már tényleg kezdek megnyugodni:D.

és külön köszönöm az előzőnek, hogy kiállt mellettem:):)

2010. jún. 7. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!