Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az olyan srácokról (pl rólam), aki nem iszik alkoholt? Még buliban sem. Hátrány-e ez a szemetekben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 21:03
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

én nem vagyok vele se kicsire se nagyra.egyszerűen csak nem iszom és kész:).csak félek, hogy a mai világban már ciki..

már kajak azon is gondolkodtam,hogy el kellene kezdenem

2010. jún. 6. 21:12
 12/36 anonim ***** válasza:

Ha nem akarnál engemis abszcinenciára kötelezni és emelett jóarc vagy kicsitsem zavarna :)

Más kérdés, hogy voltmár antialkoholista barátom, ő elég savanyú és otthonülős volt, szoval nekem nincsenek velük jo tapasztalataim...

2010. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
én szeretem az olyan srácokat aki nem iszik, mivel én sem iszom :D
2010. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ.igazán rendesek vagytok:).félreértés ne essék,én egyáltalán nem vetem meg azokat az embereket akik isznak.csak annyi,hogy én egyszerűen nem csinálom:)
2010. jún. 6. 21:15
 15/36 anonim ***** válasza:
Cigizni cigizel?
2010. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
nem.azt sem
2010. jún. 6. 21:23
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Párom ugyan ez.

Mi a véleményem?

Az a véleményem, hogy ha nem akar akkor nem akar tiszteletbe kell tartani.

2010. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

jajj, én is utálom az alkoholt. még egy pohár pezsgővel szilveszterkor is szenvedek, hogy meg kell innom, pedig a pezsgő tényleg olyan, mintha üdítőt innál. sokszor kerülök jómagam is kellemetlen helyzetben amiatt, h vendégségben piával kínálnak, én meg győzök nemet mondani. aztán én vagyok az álszent, mert egyesek szerint csak jókislányságból csinálom. de mindegy, nem érdekel, én legalább vagyok olyan határozott, hogy nem csinálom azt, amit a többi hülye csinál. arról meg nem tehetek, h utálom az alkoholt. sztem te se törődj másokkal, ott van pl. kovács áron, ő se issza meg az alkoholt, és nem is szégyenli ezt. te se tedd!

17/L

2010. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Én sem iszok, mindig vezetek :( Szóval nagyon nagyon ritka amikor nem én vezetek, akkor bőven beérem egy Unicum Nexttel vagy valami sörrel :) Nincs ebben semmi ciki, szégyellheti magát, aki ezért beszólt. 21/N
2010. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
ameddig alkohol nélkül is jólérzed magad, addig pont az, hogy előny. nem kell a detoxon izgulni :D
2010. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!