Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az olyan srácokról (pl rólam), aki nem iszik alkoholt? Még buliban sem. Hátrány-e ez a szemetekben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 21:03
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek..kezdek megnyugodni:)
2010. jún. 6. 22:05
 22/36 anonim ***** válasza:
NEM CIKI! Én csak az olyan pasikat szeretem, amilyen te vagy! :P
2010. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
ez kedves:DD
2010. jún. 6. 22:16
 24/36 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, de sosem tudtam megszeretni. Valami borzasztóan rossz íze van, szívesebben iszom akár sós vizet vagy tiszta citromlevet. Aztán ha lerészegedik az ember, kikel magából, olyan dolgokat is megcsinál, amit normális ítélőképességgel nem. Következő nap pedig másnaposság. Szóval én marhára nem látom az értelmét elkezdeni, bárki mondjon bármit is. Persze kísértésbe se nagyon esem, hiszen nem szoktam bulikba járni, ahol ugye ilyen kötelező jelleg.
2010. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

na ezaz.."kötelező jelleg":S

de hiába vagyok bulizós, a pia valahogy kimarad az életemből..

2010. jún. 6. 22:22
 26/36 anonim ***** válasza:
Sok csaj inkább a nemivó fiúkkal beszélget, mint egy részeg állattal...
2010. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

hát sajnos eddig nem ezt vettem észre:S.mert aki már be van rúgva az a középpontban van az adott társaságban stb és ez a lányok figyelmét jobban felkelti:S

a környezetemben lévő lányok úgy csinálnik mintha ez alapból hozzátartozna a menőséghez:/

2010. jún. 6. 22:30
 28/36 A kérdező kommentje:
*csinálnak.bocsi
2010. jún. 6. 22:31
 29/36 anonim ***** válasza:
"Az az igazán jó buli, amikor csak egy üveg ásványvíz kell ahhoz, hogy jól érezd magad." Ezt egy általam nem túl kedvelt osztálytárs mondta, de ebben teljesen igaza volt.
2010. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány:DHidd el!
2010. jún. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!