Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, a szemetekben lehet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a szemetekben lehet ez hátrány?

Figyelt kérdés

Adott egy szép, csinos, magával törődő és intelligens, humoros csaj, akinek a fogai egyenetlenek. Sok szabályozáson esett már át, a jelenlegi helyzete a legjobb, amit az orvosok kihozhattak a "kapott anyagból" viszont még így sem tökéletes.

A lány rengeteg bókot kap, mert egyébként tényleg nagyon szép, viszont emiatt nem is mer ismerkedni...

Titeket mennyire zavarna ha amúgy a csaj tök oké, csak a fogai kuszák egy kicsit?


(nem rólam van szó, az egyik barátnőmről, aki súlyos önbizalomhiányban szenved és jelenleg is teper nála egy srác, de esélyt sem ad neki, mondván, hogy egy idő után biztosan zavarná a srácot hogy ilyen a foga... már nem tudunk vele mit kezdeni, nem tudjuk hogyan bátorítani..)


2011. aug. 16. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én barátnőmnek se valami egyenletesek a fogai. Még is szeretem. Hülyeség ezen problémázni.
2011. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cartmenkid ***** válasza:
Teljes mértékig nem érdekelne! A lényeg, hogy jól kijöjjünk, beszélgethessünk, legyen értelmes nem pedig egy mai hülyepic*a...
2011. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekes. Senki sem tökéletes ,meg ha akarunk a kákán is találunk csomót.
2011. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Solarian ***** válasza:
Engem nem zavarna. Nálam is van egy kis gond. Erőteljes a szemfogam, mikor vicsorgok kicsit olyan ragadozósan néz ki :|
2011. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szép szép a csaj csak akkor ne nyissa ki a száját mert belehánynák !
2011. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy18 éves lány vagyok, a barátom 25.A vicces az, hogy nagyon hasonlóan kuszák a fogaik, és nem okoz egyikünknek sem problémát, sőt jókat szoktunk rajtuk röhögni, mert annyira hasonlóak, hogy a fogaink alapján akár testvéreknek is mondhatnának minket :) Szóval ha csak egy kicsit kusza az még jól is állhat neki, ha egy fiú ezt kifogásolja benne akkor hagyja ott. Amúgy én még nem találkoztam olyan sráccal akinek ez gondot okozna. Ha szeret szeressen a kócos fogaimmal együtt :)
2011. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!