Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok mondani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok mondani, ha valaki megkérdezi, hogy miért vagytok szinglik?

Figyelt kérdés
Rendszeresen megkapom ezt a kérdést és kezd már idegesíteni, főleg hogy nem szoktam tudni mit mondani rá. Ez szerintem pont olyan hülye kérdés, mintha megkérdeznék valakit miért van kapcsolatban. Miért kell, hogy különösebb oka legyen annak, hogy én egyedül álló vagyok? Ti mit szoktatok válaszolni erre?

2017. dec. 21. 23:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Miért kell, hogy különösebb oka legyen annak, hogy én egyedül álló vagyok?"


Nem kell csak az emberek 80%-a korlátolt agyú aki egyféle világképpel rendelkezik (jelen esetben h mindenki párkapcsolatban él mer evidens h mindenki abban akar élni. Olyan h v ki nem akar olyan nem létezik. Már mint szerinte.) ha v ki olyannal fut össze aki nem úgy gondolkodik mint ő ledöbben és ideges lesz.


Pl "Akik elmebetegek sajnos azok párkapcsolatot sem akarnak."


Na ha ilyennel futsz össze hagyd ott megmagyarázni a dolgot lehetetlen. Pont az 1 féle integrált világképük miatt. Nincs olyan h több nézőpont v vélemény.


Én azt szoktam mondani h bocsáss meg de magánügy, nem kívánok róla beszélni.

2018. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!