Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok mondani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok mondani, ha valaki megkérdezi, hogy miért vagytok szinglik?

Figyelt kérdés
Rendszeresen megkapom ezt a kérdést és kezd már idegesíteni, főleg hogy nem szoktam tudni mit mondani rá. Ez szerintem pont olyan hülye kérdés, mintha megkérdeznék valakit miért van kapcsolatban. Miért kell, hogy különösebb oka legyen annak, hogy én egyedül álló vagyok? Ti mit szoktatok válaszolni erre?

2017. dec. 21. 23:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én valami baromságot szoktam válaszolni pl mert a hercegemet útban hozzám elcsapta egy autó, Madonna is 50+ korában találta meg az igazit egy huszonéves srácban úgyhogy lehet az én párom se született még meg stb. Hülye kérdésre hülye választ adok, úgyhogy egy ideje nem kétdezgetik. De ha nagyon le akarod egyszerűsíteni mond meg gogy nem találtál még olyat akihez igazán vonzódnál és kölcsönöy lenne a dolog.
2017. dec. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam válaszolni, hogy azért vagyok szingli mert nincs barátom. Ez a definiciója, nem? Erre a legtöbben csak hümmögnek...
2017. dec. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszek a lányoknak...
2017. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az igazat, hogy nem akarok párkapcsolatot.
2017. dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mert jo. Senki se eszik bele a kajamba. Senki mas utan nem kell pakolni, csak magam utan. Tobb csoki/sultkrumpli/akarmi marad nekem. Sorolhatnek meg csomo indokot, hogy miert és ez miért jó.
2017. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer visszakérdeztem egy ilyen alkalommal, hogy neked mennyivel lenne könnyebb/szebb életed, ha én nem lennék egyedül. Választ nem kaptam, ellenben ezt a kérdést sem többé.

Amúgy mindig másképp válaszolok, nagyban függ a kérdező személyétől, általánosságban az "azért vagyok egyedül, mert így döntöttem, most így jó nekem és/vagy még nem találkoztam azzal a férfival, aki miatt másképp gondolnám a helyzetet" választ megértik.

2017. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mert nem vagyok elég menő, nem nagy az arcom, és kedves vagyok, törődöm a kinézett lánnyal, és nem játszom az alfahímet, a pénzesség látszatát is rejtegetem, nem nyomulok.

Tehát azt mondom, ami az igazság, amiért szingli vagyok.

2017. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az igazán szabad ember nem azt csinálja amit akar, hanem nem csinálja azt amit nem akar.
2017. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

amit mondok: haha csak túl elfoglalt életet élek

amit gondolok: irreálisan nagy elvárásaim vannak miközben én semmit nem tudok letenni az asztalra

2017. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mert nem keresek komoly kapcsolatot, nem komolyra pedig időnként akad jelentkező. 29/F
2017. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!