Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme bele menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella673 kérdése:

Van értelme bele menni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy férfival, közös barátikör stb.. igazából neki és nekem is van családom De ennek ellenére beszélünk és találkozunk is pedig tudjuk mind ketten hogy tilos lenne!

Bele mennyek jól kezdődik igazából nem csak a sexre hajt volt már valaki így?

N26 F38



2017. dec. 8. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre azert csak te is tudod a választ, vagy anyuci nem mondta el mi hogy van?
2017. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj már megint Bella...veled mindig történik valami. Bár a helyesírás még mindig nem az erősséged.
2017. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked mar mindegy.
2017. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jót nevettem de tényleg segítség kell !!!
2017. dec. 8. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj bele, csak utána ne siránkozz, hogy mégis csak a szexre kellesz, meg hogy szakítsak - e, vagy hogy lebuktunk, de nem akar válni, stb.
2017. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Az ilyennek van családja! Hülyén gondolkozol...miért nem foglalkozol inkább a férjeddel?
2017. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettük meg.

(Boccaccio)

2017. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!