Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi értelme ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Néhány hete kipróbáltam a netes társkeresést. Persze megbántam, szerintem nem csoda. Kaptam hideget-meleget, elég sok érdekes embert ismertem meg. Viszont van egy jelenség, amire sehogy sem tudok magyarázatot találni.

Van néhány társkereső (a konkrét tapasztalat a randivonalon esett meg), amelyeknél előfizu nélkül kb. semmit nem lehet csinálni. Mindkét nem esetében - férfi nem írhat nő nem válaszolhat. Van egy lehetőség, kedvelni valakit, sok nő ki is rakja bárki kedveljen és megismerkedünk. Akárki ilyet kedveltem semmi reakció. Én nem árultam zsákmacskát, megadtam a teljes nevet profilon, ha valaki akar, megtalál. Kedvelgettem mindhiába. A kövi, amit igazán nem tudok felfogni, hogy mire fel regiznek az ilyen csajok, ha előfizus pasi ír nekik annak sem tudnak válaszolni... Ők meg persze nem reagálnak ha kedveli őket valaki. És most ne gyertek azzal hogy tuti egyiknek sem tetszettem, nem kis számú kedvelésről beszélek, a végén már csak brahiból is százával nyomtam a csajokra :D Lehet csak az oldal átrázása akkor de lehet hogy a csajok is érhetetlenek :D


2017. nov. 24. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem válaszolni akarnak, csak elolvasni, hogy te mivel fényezed az egójukat.
2017. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos, tudom hogy sok ilyen lány is van fent, de minek regisztrál akkor? Minek itt vár megerősítést arról, hogy szép, jó csaj, érdekes személyiség stb? Semmi értelme :D
2017. nov. 24. 16:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg a másik, van már némi tapasztalatom ebben a hetek alatt és ki tudom nagyjából szűrni, ki az, aki csak magamutogatás céljából van fent és ki ír is normális profilt, bemutatkozást, és valóban komoly céllal regisztrál - legalábbis látszatra :D Ha meg ugyanúgy gondolkodik mint a többi minek vesződik a profillal? Elég pár jól sikerült pikcsör :D
2017. nov. 24. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért regisztrál, mert az egóját akarja fényez(tet)ni. Vagy mert unatkozik. Vagy mindkettő.
2017. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet olyan csomagot venni, hogy a nem fizetők is tudnak neked válaszolni. A különböző rendszereken különböző nevük van: "platina", "VIP", stb. Ha tényleg nem tudnak neked válaszolni, akkor a nekik írt levélben meg kell adnod egy elérhetőséget (pl. e-mail). Ez persze nem jelenti azt, hogy tényleg keresni fognak, csak a lehetőséget adod meg nekik.
2017. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ismerem ezeket a csomagokat, de köszönöm a választ. A kérdésem épp az olyan nőkre vonatkozott, akik ezek szerint ad1 - elvárják az ajnározást és csak ezért jönnek fel ad2- elvárják hogy az ember ilyen csomagot váltson és akkor TALÁN ráhederítenek ad3- más érthetetlen okból magukat igazolják 5x profiljukon hogy márpedig ők komolyak így úgy amúgy mégsem mozdítják a fülük botját sem :) De hozzáteszem, van pozitív tapasztalat is, van akivel már hetek óta beszélgetek és egy tünemény :) de az ilyen kb. 1000-ből egy lány. Sajnos.
2017. nov. 24. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló megírta:

- önbizalom erősítése

- unaloműzés.

Még annyit hozzáteszek, hogy esélyt adnak arra, hogy ha megjelenik valaki, aki még a fehér lovas hercegnél is megnyerőbb, akkor esetleg hajlandóak ismerkedni.

2017. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!