Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes lányok miért sértődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért sértődnek be ezen?

Figyelt kérdés

Ismerősöktől is hallottam és tapasztalatokból is találkoztam ilyennel.

Van egy lány akivel beszélgetek, jól elvagyok, volt akit direktbe randira hívtam, volt akivel csak barátilag akartam találkozni, ELŐRE kijelentik, hogy nem akarnak többet, nem randi, csak találka. Végül utólag vagy a szemembe mondták, hogy visszahallottam mástól, hogy "nem csókoltam meg" "nem mentem be hozzá"...

Meg persze jönnek a célzások, hogy "milyen jó volt, megismételhetnénk", akivel meg volt több találka a másodikon teljesen máshogy viselkedett. Viszont én is megmondtam, hogy oké, nem randi és nem is tekintem annak, nem fogok nyomulni nem fogom randinak tekinteni. Mivel barátoknak is fizetek dolgokat, így pl a kaját, vagy mozit simán fizettem ez nem volt gond.


Szóval előre kijelentik, hogy "nem randi" aztán meg úgy értékelik ki, mint "rosszul elsült randit", ha nem kapnak csókot a végén :D

Nem ez a célzásként mondják, hanem határozottan kijelentik, hogy nem randi.


Egy lány ismerősöm akivel nem randiként találkoztam ő mondta, hogy szerinte a többiek jól érezték magukat és örültek volna, ha mégis bepróbálkozom náluk.

Én ha valakivel úgy megyek el, hogy "nem randi", akkor kötöm is az ebet a karóhoz és nem fogom túlgondolni a gesztusokat, nem olyan szándékkal megyek a találkára, hogy "remélem a csaj meggondolja magát".


Pár sráctól és lánytól is hallottam mind2 oldal álláspontját, de értelmes okot nem tudtak mondani, hogy minek szögezik le előre, hogy "nem randi", ha utána meg mégis annak akarják tekinteni.


Egyesek elég gyerekesek voltak tőlük nem vártam többet, de voltak elég komoly lányok akik szintén ilyenek voltak és ők maguk sem értették, hogy miért jelentették ki előre, hisz a srác normális volt és simán eltudtak volna képzelni többet is vele.



2017. nov. 8. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Nőktől egyenes választ várni,kb olyan mintha a megváltót várnád.....
2017. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1-es:

de nincs is kérdés :D csak előre kijelentik, hogy nem randi aztán meg sértődés, hogy "nem így gondolták a randi végét"

sőt volt olyan aki azt hozta fel, hogy "nem közeledtem felé" :D

akivel randiztam ott meg konkrétan ki lett mondva a végén, hogy lesz e folytatás, vagy nem akarok/akar többet

2017. nov. 8. 12:53
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Jajj, szegény meg nem értett, túlterhelt Casanova.


Brühühü!

2017. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3-as:

nem állnak sorban a csajok nálam és nem is vadászok

évek alatt találkoztam ilyenekkel, nem napok alatt gyűltek fel ezek a dolgok

csak most eszembe jutott és érdekelt a válasz, hátha valaki tud értelmes választ adni erre

2017. nov. 8. 13:24
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Ezt formai, szolid dolognak gondolják tőled. Közben meg végig reménykednek, hogy lesz valami. Azért van ez. Azt hiszik, csak szerénységből jelentesz ki ilyeneket, közben meg végig izgatottak.

Jobban akarják azok a csókot, ha szimpatikus vagy, mint te a puncit.

2017. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Hat en ezt meg nem hiszem. Max. Mutatoba volt ilyen es altalanositasz.


Unatkozol? Te irtad ki azt is hogy visszautasitott randi utan meggondoljak magukat?

Bar erosen ketlem, hogy barki is szobaall veled. Csak almodsz.

2017. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5-ös:

ha én valakivel csak barátilag találkozom, akkor nem kezdek róla ábrándozni, ha valakivel meg randizom, akkor sem a puncira hajtok :D beismerem arra is, HA úgy alakul, de sokkal többre :)


6-os:

okés, gondolj amit akarsz és nem én írtam ki :)

2017. nov. 8. 14:16
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Valami nagyon rosszul csinálsz, vagy kamuzol.
2017. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as:

Mi abban a hihetetlen, hogy valakivel a neten tök jól elbeszélgetek és barátilag akarok vele találkozni, amit ő is megerősít, hogy nem randi a részéről sem, végül megsértődik azon, hogy tényleg nem randinak tekintettem?

2017. nov. 8. 15:03
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tényleg van. Ha meg akarod előzni a dolgot, akkor a nem randis nőknek elmondod, hogy nem barátkozni szeretnél, ezért ha nem randi akkor feleslegesnek tartod a találkozót, nem hiszel a női-férfi barátságban.

Meg is van oldva a dolog. Nem vagy köteles egot fényezni és körbeugrálni olyat, aki kijelenti hogy nem gondol téged potenciális barátnak párkapcsolati szempontból.

2017. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!