Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok kizáró ok lenne ismerkedésnél az, ha kderül, hogy a srácnak nincsenek barátai, nincs igazán társasága?

Figyelt kérdés

2017. nov. 6. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
nem mert nekem sincs igazán, így nem zavarna :D
2017. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Dehogyis. A páromnak sincsenek barátai, inkább csak ismerősei. Nem szokott senkivel összejárni előttem sem, egy házaspár van, akiket néha meglátogatunk és, akikkel viszonylag gyakran beszélünk. Tudom, hogy itt a gyakorin gyakran állatják azt, hogy ha nincs nagy baráti köröd, akkor nem kellesz majd egy nőnek sem, holott szerintem rengeteg ilyen van nőben is, csak meg kell őket találni. :D
2017. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
nem zavarna
2017. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Nekem sincs, csak egy pár barátnőm, akikkel évente 2-3-szor találkozunk, nem vagyok egy extrovertált, partihard- típus. Számomra ez semmilyen hátrányt nem jelent.
2017. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

engem se zavarna

legalább nem a haveri programok közé akarna engem beigazítani

2017. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem kizáró ok, de engem azért zavarna. Én se vagyok extrovertált partyhard mittudomén, de van néhány közeli barátnőm. Az nem gond hogy nincs nagy társasága, de én szeretek elmenni időnként a barátnőimmel valamerre, közös programot szervezni, fura lenne ha a pasim meg csak velem lenne vagy az én barátnőimmel lógna folyton.


Az eddigi barátaim is olyanok voltak, hogy ha nem is társasággal mászkált, de azért 1-2 haverja volt akivel tudott pasis programokat is szervezni. Nekem fontos hogy időnként én is a páromtól külön szervezzek programot és közben nem szeretném, ha otthon gubbasztana,mert nem tud kivel programot szervezni barátok hiányában.

2017. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ha ő ezzel így jól elvan, és nem azt várja, hogy állandóan egymás seggébe bújjunk.
2017. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, de legyen valami elfoglaltsága, hobbija. Ha folyamatosan tőlem várja, hogy szórakoztassam, az fárasztó lenne.
2017. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Találkoztam már nővel, aki kifejezetten ezt fejtette ki nekem, mint egy kardinális kizáró tényező.

Aztán hallottam már olyan sztorit is, ahol ugyan a kapcsolat elején ebből még nem voltak gondok, azonban ez szép lassan megváltozott. Ugye a tapasztalat...

Persze a legegyszerűbb ha mindenki hozzá hasonló cipős kollégákat keres ilyesmikre. Akkor nem fog kiütközni, hogy az egyik gyártja az ismerősöket, míg a másik pont elvan egyedül.

Hova tovább.. Szerintem Te sem szeretnél egy olyan nővel ismerkedni, aki túl "világi" avagy imádja a társasági életet. Nem véletlen alakulnak így az életpályák.

2017. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hosszútávon engem zavarna.

Legfőképp azért ,mert számomra ugyanúgy nagyon fontosak a barátaim (elsősorban most itt a legközelebbi barátokra gondolok) és fontosnak tartom hogy az ember a párkapcsolata miatt ne hanyagoljon el más emberi kapcsolatokat.

És pont emiatt szeretek sok időt a barátokra szánni és attól tartanék hogy mivel nekem van társaságom ezért ő egyedül maradna ilyenkor ami problémákat szülne.

Nem kizáró ok , de hosszútávon nehéz lenne.

Én elég szociális ember vagyok és jobban kijövök azokkal akik szintén szociálisak. Most nem is arra gondolok hogy ő legyen a társaság közepe , az nem fontos de általában nem annyira találom meg a hangot azokkal akik inkább egyedül vannak.

2017. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!