Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha valaki ismerkedésnél a negatív dolgokat mondaná el magáról?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Díjaznám, hogy nem húzza az időmet és az őszinteségét. Érdekes lenne mindenesetre...
2017. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak a negatív dolgokat, akkor azt gondolnám, hogy súlyos gondok vannak vele, ha ennyire negatívan látja magát. Engem nagyon taszítana. Nem akarok lelkisegély szolgálat lenni senkinek. Aki negatívan látja magát, azzal nem nagyon lehet normális kapcsolatot kialakítani, mert állandó lesz a féltékenység, a "mi van, ha talál jobbat?" a részéről. Állandóan úgy érezném, hogy pengeélen táncolok, nehogy valami olyat mondjak, ami miatt megint elkezd féltékenykedni.
2017. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Értékelném az őszinteségét de azért a pozitív dolgairól is megkérdezném.
2017. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es arra nem gondolsz, hogy aki magáról a negativ dolgokat mondja el magáról ismerkedésnél, azért teszi, hogy a szabad akarat jogát meghagyja neked, mert bár mondjuk szerelmes lenne beléd, de úgy érezné jogod van tudni mielőtt kapcsolatba kezdenétek, és lehet ő ugy érezné igy nem kellene, és inkább meghagyja neked a lehetőséget a tiszta döntéshez.

Ez nem panaszkodás, hanem az elején őszinte és nem akarja rabolni az idődet, ha neked ezek után nem kellene, és neki is könnyebb, mert mondjuk nem szeretne beléd még jobban, mintha később mondaná el.

Ez csak egy példa, de vannak akik tényleg csak panaszkodásból mondják, de az ilyet ki lehet szűrni, hogy milyen szándékkal mondta.

Szerintem ez inkább beszülendő, hogy ismerkedésnél mondja el magáról a negativ tulajdonságait.

2017. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, az ujjaim nem vittek már megint GPS-t. Becsülendőt akartam irni. :D
2017. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Egy egészséges lelkű ember nem úgy áll a kapcsolathoz, hogy "nem akarom rabolni az idejét, mert mi van ha nem vagyok elég jó neki". Pláne, hogy ha valaki szerelmes a másikba, akkor tolerálja a negatív tulajdonságokat is, hiszen mindenkinek vannak. Nem az zavarna, hogy őszintén elmondja a negatív tulajdonságait, hanem hogy nem jönnék össze ilyen negatív mentalitású emberrel, aki a negatív tulajdonságaira fókuszál, vagy ezekkel jellemzi magát.
2017. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De a kérdező nem mondta, hogy valójában ez a beszélgetés hogy zajlott, és, hogy mik azok a negativ dolgok. A kérdező nem egyertelmu, mert a negativ dolog jelenthet zaklatast is. Én igy értettem ezt a fajta tisztazast, es, hogy lehet igy mar nem is kene neki.

De ezt a kerdest is tobbfelekeppen lehet ertelmezni.

2017. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!