Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leallitani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leallitani egy nos férfi "érzelmi játékát"?

Figyelt kérdés

Egy nos pasi magába bolonditott..mondhatni mindent megtett, hogy belezugjak..ezt be is ismerte. Lényeg, hogy elmondta, hogy nem akar semmit tőlem..így persze egyértelmű, hogy csak szórakozott.. Ezt elfogadtam. A baj az, hogy megkertem, hogy ilyen körülmények között hagyjon békén és megkerem tartsa a távolságot. Ennek ellenére azóta is megjegyzéseket tesz és húzza az agyam. Nem hagy békén..szerintem ezzel szórakozik.

Hogy tudnám elèrni, hogy többet hozzám se szóljon? Hogy befejezze a kis játékát?


2017. okt. 27. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy hagyjon békén, állj a sarkadra, légy határozott. Ellenkező esetben szólj valakinek, hogy segítsen leállítani.


Ha nem teszed, akkor onnantól fogva te is benne vagy az egészben, és akkor már "játékaitokról" beszélhetünk.

2017. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A kollégával is lehet 0 szinten kommunikálni
2017. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11es már megmondtam múltkor. Azt mondta ő is, hogy "ez határozott volt". De mégis..
2017. okt. 27. 18:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben mesélnél a munkahelyen történö találkozásaitokrol, beszélgetéseitekröl? (Csak ketten vagytok, vagy elvonultok kettesben megbeszélni a dolgaitokat, ... stb?)
2017. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Helló!


Én azt gondolom,kedves Kérdező,hogy naiv voltál és vagy.Figyelmen kívül hagytál valamit.Ha egy férfi akar egy nőt,akkor nem áll meg a flörtnél,hanem randira hívja.Ha neki otthon szar lenne és veled jó,már nem a nejével élne.Ezek közül egyik sem történt meg,te láttál bele többet a flörtbe.Ez nem bántás,de tény.Most meg mulat rajtad,mert tetszik neki,hogy odavagy érte,de lépni meg nem fog,mert nem kellesz neki.Hülye lenne az egész eddigi életét felrúgni...Ha kicsit átgondolod,rájössz te is.Ezek után meg simán levegőnek nézheted és elengedheted a füled mellett a beszólásait.Csak persze még reménykedsz belül,holott nincs miben.Nevet rajtad,mert élvezi,hogy bejön neked.Már kiteregetted neki a lapjaidat,így van gyenge pontod.Ha van eszed,ezt nem csinálod tovább,és próbálsz erős nőként viselkedni,aki leszarja.Ezek csak tanácsok.

2017. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!