Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjem meg a lányt?

Figyelt kérdés

Pénteken a tudomásomra jutott, egy olyan információ, hogy az egyik osztálytársam (aki roma...) meg akar fektetni egy lányt. (aki viszont nem roma)

Ezen én eléggé felhúztam magam, és tudom, hogy semmi közöm hozzá, de ismervén a srácot, erős késztetést érzek arra, hogy megvédjem a lányt.


Csak azt nem tudom, hogy hogyan, mert én a lányt nem ismerem, ő sem engem, egés pénteken kérdezgettem, hogy hová valósi, mi a neve stb...ma feltúrtam az egész myvipet, eddig semmi eredmény.


Elvileg szerdáig van időm, akkor akarja... a srác.


Ha addig nem jutok valamire, megverem a srácot, de azt tényleg csak a legvégső esetben szeretném, ha már tényleg nincsen más megoldás.


Lenne valami tippetek, hogyan avatkozhatnék közbe?


2010. máj. 29. 23:40
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Pff...legyen ott a cslád, érdekel?


Még ha ott is lenne, megvernek aznap. És?


De akkor is ők járnak szarabbul, mert tele a város bőrfejűvel, és én véletlenül nagyon jóban vagyok egy-kettővel! ;)


Ez izgat engem a legkevésbe, az már annál jobban, hogy valahogyan kapcsolatba kerüljek a lánnyal!

2010. máj. 30. 00:07
 32/41 anonim ***** válasza:
Vagy nem lesz semmi, mert ennek a színesnek is csak a pofája nagy.
2010. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem, és ezt én is tudom, mert nem egy csajt megfektetett már csak ebben a tanévben, de azok mind cigányok voltak, nemérdekelt, de most igen, és tutira nemhagyom a magyart, ha nem akarja!
2010. máj. 30. 00:09
 34/41 anonim ***** válasza:
grrrr...
2010. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Sok sikert bajtárs! Sajnos segíteni azt nem tudok,de azért sok sikert.:)
2010. máj. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:

most itt jösz a bőrfejűekkel, de te tudod egyáltlán hogy milyenek azután hogy csak egy rossz szót is szolsz hozzájuk? nem csak az hogy a család megy hanem a "második" család is vagyis az összes cigány körbevesznek megkéselnek és pá

és a kiscigány gyerekek 6-7 évesek durvábbak mint a 16-17 csak ugy mondom.

2010. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Jólvan, nem tud érdekelni, csak az, hogy a magyarnak ne legyen semmi baja!
2010. máj. 30. 00:34
 38/41 anonim ***** válasza:

A magyar gádzsinak semmi baja nem lesz, nem szokatlan az, hogy a magyar csajok roma shavoval kavarnak. Ahogy magyar srácok is cigány, félcigány lányokkal.

Szerintem mindenki foglalkozzán a saját dolgával.

Egy teljesen ismeretlen lány, akiről semmit sem tudsz, akihez semmi közöd, miért érdekel? Mert magyar? Több ezer magyar nő jár cigány sráccal, azok nem zavarnak? Vagy mindegyiket le akarod zúzni?

A bőrfejűek ugyanúgy nem meg nem a társadalom krémje, mint a bunkó cigányok, inkább nem vegyülnék egyik csapattal sem.

Beszélhetsz a lánnyal, de szerintem aki le akar feküdni valakivel, az feküdjön nyugodtan. Ha nincs ízlése, olyan buta, hogy egy utolsó sz@ralakkal fekszik le, akkor főleg nem érdekelne.

Pláne nem kockáztatnék érte egy testi sértést, rendőrségi ügyet.

2010. máj. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van!


De akkor is meg kell tudnom, hogy ő akarja-e vagy nem.


Ha nem, akkor segítek, ha igen, akkor lesz*rom!

2010. máj. 30. 01:19
 40/41 anonim ***** válasza:
Cigusokkal jobb ha nem szarakodsz, mert jön az egész családdal, aztán baszhatod a boxos múltadat. A lánynak mond meg esetleg, hogy mit tudsz, az beszél majd a kölyökkel vagy a szüleivel.
2010. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!