Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjem meg a lányt?

Figyelt kérdés

Pénteken a tudomásomra jutott, egy olyan információ, hogy az egyik osztálytársam (aki roma...) meg akar fektetni egy lányt. (aki viszont nem roma)

Ezen én eléggé felhúztam magam, és tudom, hogy semmi közöm hozzá, de ismervén a srácot, erős késztetést érzek arra, hogy megvédjem a lányt.


Csak azt nem tudom, hogy hogyan, mert én a lányt nem ismerem, ő sem engem, egés pénteken kérdezgettem, hogy hová valósi, mi a neve stb...ma feltúrtam az egész myvipet, eddig semmi eredmény.


Elvileg szerdáig van időm, akkor akarja... a srác.


Ha addig nem jutok valamire, megverem a srácot, de azt tényleg csak a legvégső esetben szeretném, ha már tényleg nincsen más megoldás.


Lenne valami tippetek, hogyan avatkozhatnék közbe?


2010. máj. 29. 23:40
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
szart bele a cuccaiba ... aztán úgy menjen randira
2010. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
hát mint csaj mondhatom, hogy azért csajként nem olyan marha egyszerű lekoptatni egy cigányt..
2010. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Engem aztán nem érdekel a családja, elég szépszámra teremnek itt bőrfejűek is, nem nagyon mernek errefelé ugrálni a cickányok. :)
2010. máj. 29. 23:55
 24/41 A kérdező kommentje:

"nem olyan marha egyszerű lekoptatni egy cigányt.."


Ha nem tudná lekpotatni ,abban segítenék neki az tuti-ziher!

2010. máj. 29. 23:56
 25/41 A kérdező kommentje:

Egyébként, ha megvárnám 7főn a sulija előtt a lányt, és beszélnék vele erről, elmondanám, hgy milyen is az a retek cigó, és hogy mit akar tőle, az jó lenne?


Mert momentán jobbat nem udok, és ti sem nagyon segítetek...:/

2010. máj. 29. 23:58
 26/41 anonim ***** válasza:

szerintem várd meg a csajt hétfő reggel a sulija előtt és közöld vele, hogy szerdán egy srác meg fogja keresni, ha beszélni akar veled erről, cseréljetek msn-t


a töbi adja magát, ott a helyszínen semmi konkrétat


msnen meg hagyd kibontakozni, mondja el ő mit gondol, kérdezz te az elején

2010. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Lehet elmebetegnek fog nézni :D
2010. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
ja és véletlenül se legyél msn-en rasszista, azt ne keverd bele, hogy cigó, mert felnyomhatnak miatta
2010. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Azt, hogy a köcsög cigány mit akar, azt elvileg már tudja, mert pénteken a csávó csaj barátja beszélt a magyar lánnyal, mert ismeri, de ahogy láttam a magyart nem nagyon érdekelte a dolog, mert ment egyenesen a sulijába.


Viszont, ha megtudom, hogy valamilyen módon fenyítették a magyart akkor tuti lerendezem a cigányt + a cigánylányt is, nemérdekel, hogy lány!

2010. máj. 30. 00:04
 30/41 anonim ***** válasza:
Mivel roma a gyerek ne menj neki mert másnap ott lesz az egész családja a 2évestől a 75 évesig még ha 1 pofont adsz akk is. Ink hívd el a csajt vhova:D
2010. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!