Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjem meg a lányt?

Figyelt kérdés

Pénteken a tudomásomra jutott, egy olyan információ, hogy az egyik osztálytársam (aki roma...) meg akar fektetni egy lányt. (aki viszont nem roma)

Ezen én eléggé felhúztam magam, és tudom, hogy semmi közöm hozzá, de ismervén a srácot, erős késztetést érzek arra, hogy megvédjem a lányt.


Csak azt nem tudom, hogy hogyan, mert én a lányt nem ismerem, ő sem engem, egés pénteken kérdezgettem, hogy hová valósi, mi a neve stb...ma feltúrtam az egész myvipet, eddig semmi eredmény.


Elvileg szerdáig van időm, akkor akarja... a srác.


Ha addig nem jutok valamire, megverem a srácot, de azt tényleg csak a legvégső esetben szeretném, ha már tényleg nincsen más megoldás.


Lenne valami tippetek, hogyan avatkozhatnék közbe?


2010. máj. 29. 23:40
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi közöd ahhoz, hogy kit fektet meg a roma gyerek?

Ha a csaj is akarja, akkor úgy kell neki, nem a te feladatod megvédeni, ha egyáltalán van mitől.

Lehet, hogy rosszabb a kiscsaj, mint bármelyik roma!

Ha te meg akarnál dugni egy svéd csajt és ő is akarná, akkor jól esne, ha egy svéd fiú odamenne és hasba rúgna, úgy, hogy azt se tudod, mi baja veled?

Ha a roma gyerek tényleg egy gyökér és a lánynak így is kell, akkor csak azt tudom javasolni, hogy kerüld el a lányt, ne feküdj le vele utána.

2010. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Nem, ha a csaj is akarja, akkor nem teszek semmit, egészségükre akkor. De nem úgy nézett ki, mint aki olyan, hogy retkes cigányokkal lefeküdne.
2010. máj. 29. 23:49
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
amúgy aki myvipen nyomul az sikeres amber nem lehet...
2010. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 BeerHunter ***** válasza:

Honnan tudod, hogy a lány nem akarja megkukiztatni magát vele?

Talán kérdezd meg az informátorodat, hogy mi a neve. elég zavaros ez így nekem.

2010. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

szerintem aznap kend be szarral a srác ruháit, táskáját, cipőjét tesiórán míg nem látja és indulna a randira


csak vigyázz, nehogy megverjen


aztán ha szorul a hurok a nyakad körül, rá kell verni valaki erősebbre a balhét, akiről tudod, hogy nem merne belekötni és csinál hülyeségeket, vagy akivel épp rosszban van, arra hárítani, megvannak a módszerek

2010. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Először is, nekem nem kell az a lány, én csak azért akarom megvédeni, mert ismerem az osztálytársamat, nem egy lányt izélt már meg, de azok cigányok voltak, nemérdekelet, de a magyart csak nem fogom hagyni! :@
2010. máj. 29. 23:51
 17/41 anonim ***** válasza:
Majd a csaj jól elzavarja, nyugi.
2010. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

"csak vigyázz, nehogy megverjen"


:DD


Csak nem, 3 év thai boxos múlttal... ;), de azért majd vigyázok!

2010. máj. 29. 23:52
 19/41 A kérdező kommentje:
Remélem is, hogy elzavarja, ha meg nem, akkor egészségére.
2010. máj. 29. 23:53
 20/41 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha megvered, akkor jön a kiscsalád, velük meg thaiboxos múlttal sem bírsz majd el.
2010. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!