Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjem meg a lányt?

Figyelt kérdés

Pénteken a tudomásomra jutott, egy olyan információ, hogy az egyik osztálytársam (aki roma...) meg akar fektetni egy lányt. (aki viszont nem roma)

Ezen én eléggé felhúztam magam, és tudom, hogy semmi közöm hozzá, de ismervén a srácot, erős késztetést érzek arra, hogy megvédjem a lányt.


Csak azt nem tudom, hogy hogyan, mert én a lányt nem ismerem, ő sem engem, egés pénteken kérdezgettem, hogy hová valósi, mi a neve stb...ma feltúrtam az egész myvipet, eddig semmi eredmény.


Elvileg szerdáig van időm, akkor akarja... a srác.


Ha addig nem jutok valamire, megverem a srácot, de azt tényleg csak a legvégső esetben szeretném, ha már tényleg nincsen más megoldás.


Lenne valami tippetek, hogyan avatkozhatnék közbe?


2010. máj. 29. 23:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
késsel!
2010. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
beszélj a csajjal
2010. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
csinálj neki programot
2010. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
vagy a srácnak pogromot
2010. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
szerintem a legegyszerűbb az, hogy küldesz egy névtelen levelet a csaj szüleinek, hogy mit tudsz
2010. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Nem írtam le elég világosan, hogy semmit nem tudok a csajról?


ha tudnék róla valamit már rég elmondtam volna neki.

2010. máj. 29. 23:43
 7/41 anonim ***** válasza:
akkor vagy kérdezz utána ismerősöktől, vagy marad a baseball ütő..
2010. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

ne nyúlj a sráchoz egy ujjal sem és se mással gondolom nem akarod elcseszni a jövődet.


telefonkönyvről még nem hallottál? tudakozó?

2010. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
És am ha a csaj akarja akkor mi lesz?:D ott állsz vérbenforgó szemekkel?:SD
2010. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Kérdezősködtem, de nem ismeri senki, az én köreimből, és nem is egy suliba járunk. Megmondta a srác, hogy hol lakik, át is néztem az összes lányt abból a városból, de őt nem találtam, megnéztem a sulija klubbjában, ott sincs bent, ergo nincs fent myvipen.
2010. máj. 29. 23:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!