Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért áll fel ha egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll fel ha egy lányt szájon puszilok?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és én is neki! És ott voltam náluk és elköszönésnél megöleltük egymást és adtam a szájára egy puszit és utána felállt a péniszem. még nem csókolóztam de a lány már igen! 14/L én 15/F
2011. nov. 3. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert felizgultál? Ehhez aztán nagy ész kell.
2011. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A péniszed egy vaginába szeretne hatolni, ez biológiai késztetés számára.
2011. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
azért mert meg akarod dugni. ilyen egyszerű. ennyi erővel én kérdezhetném azt: Miért áll fel a f@szom, ha meglátok egy jó nőt a strandon?
2011. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Izgató a kiscsaj, még jó hogy feláll ha intim közelségbe kerültök!....
2011. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jin ***** válasza:

hormonjaid kezdenek túltengeni

többi

szopacs,hogy nincs önuralmatok a testetek felett

2011. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!