Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak: hogyan reagálnál ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak: hogyan reagálnál ha egy szép lány (akit ismersz) egyszerűen odalépne hozzád és szájon csókolna?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

Elküldeném a p*csába! Azután meg megbeszélném vele a dolgot! Ne hogy megcsináld ;) Előbb beszélgess vele sokat, s hívd el valahova! Akkor venni fogja a lapot ;)


F/13

2009. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ez attólfügg hogy mennyire ismerem jól és hogy van e mellette barátnőm vagy nincs :D ha nem lenne és tetszik is a lány valszeg megbeszélném a dolgot vele hogy ez mi volt és mit akar tőlem :D 15/F
2009. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

visszacsókolnám. :P:$

F/21

2009. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
nem hagynám, alapból. még nem csókolóztam, és nem így akarom az elsőt :) ha mégis megtörténne, derékbatörném
2009. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem lenne barátnőm, akkor reflexből visszacsókolnám, aztán azért megérdeklődném hogy mégis minek tudhatom be a dolgot.
2009. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

hát, az a kérdés, h full meglepő lenne-e vagy előtte már szemeztél-e vele... Mert ha szemezem vele akkor lehet, h meglepne, de nem biztos, h ellenállnék, ha viszont totál váratlanul akar valaki elsmárolni azt nem igazán tolerálnám, mert nagyon meglepne...

persze a is játszik, h barátnő veled van-e, ismerős van-e a közelben stb...

2009. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen, váratlanul megd*gn@m hogy ő mit szólna hozzá.
2009. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne senkim, átölelném, megkérdezném mi volt ez.
2009. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nyugi nem akarom megcsinálni! Azért ennyire bevállalós nem vagyok:) Csak kíváncsi voltam a reakciókra, mert volt nemrég egy olyan kérdésem hogy Hogyan érzékeltessem vele hogy tetszik nekem úgy, hogy ne legyek rámenős? És egy férfi (felnőtt) ezt a tippet adta, amit ebben a kérdésben írtam. Azt mondta neki ez jönne be legjobban ha nem lenne felesége és gyereke:) Ezt elég meglepőnek találtam, és úgy tűnik nem alaptalanul:) Mert legtöbbeteknek nem tetszene. De ha biztos lehetnék benne hogy a fiú úgy reagálna mint a 12.10 vagy 13.01 írta, talán még meg is tenném:)

Köszi a gyors válaszokat:)

Azért még írhattok:)

2009. szept. 11. 13:19
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

talán a túl fiatalok, meg még nem volt első csókom, furcsán kezelik, de akiknek már volt bnőjük vagy rutinosak azok lazán visszacsókolnak és utána kérdeznek, hogy ez mi is volt:)

Én is visszacsókolnék és utána kérdeznék...:D de amúgy csókolni se kell, mert egy lányon nagyon látszik hogy kívánja az ajkaid...

2009. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!