Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak: hogyan reagálnál ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak: hogyan reagálnál ha egy szép lány (akit ismersz) egyszerűen odalépne hozzád és szájon csókolna?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 11:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs párom, és a lány csinos, visszacsókolnám aztán majd kialakul a többi is.

Ha van párom, és a lány csinos, visszacsókolnám (nem én tehetek róla kedvesem, esküszöm rám mászott) aztán megmondanám hogy bocs, de ennél többre nem számíthat.

Ha a lány csúnya, természetesen sikoltozva elmenekülnék, de ha ismeritek egymást ki lehet azt azért előre puhatolni hogy tetszel-e neki.

Azért figyeld az életkorokat is hogy kinek jönne be, kinek nem. (27)

2009. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen figyelem...és nem is csodálom hogy a 13 és 15 évesnek nem jönne be, de itt 24 éves fiúról van szó:) Én 18 vagyok.
2009. szept. 11. 13:56
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én először kicsit leblokkolnék aztán az jutna az eszembe h mi nem stimmel ennél a csajnál, vagy épp mit ragasztott rám.

25/f

2009. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Jahh hogy ismerem, nos akkor meg elhívnám egy félreeső helyre ahol meg én támadnám le és asszem 10 perces nyelvcsata kerekedne a dologból. Ezután meg elmondhatja hogy mit akar tőlem :D

25/f

2009. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha, ismerem és nekem is bejön akkor hagynám, és vissza is csókolnám, de ha csak ilyen köszönő viszonyban vagyunk és nem érzek iránta semmi olyat akkor nem hagynám... azért ne az legyen, hogy egyből bele a közepébe... én ilyen vagyok de biztos sokan vannak olyanok akik simán belemennének még ha soha nem is látta az elött =)
2009. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Visszacsókolnám.
2009. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ha jócsaj jöhet bármikor ha nincs bnőm. olyan is jöhetne akit nem ismerek:D
2009. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Jelen helyzetemben: viszonoznám neki, és onnan nincs megállás.
2009. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Azért ne ezzel kezdjél... akkor se, ha már ismered.

Hívd el valahova, ahol beszélgetni is tudtok - aztán búcsúzásnál már megpróbálhatod.

2009. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, de végülis élvezném az biztos. Csak szép legyen a csaj és mondjuk ne társaság előtt.
2009. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!