Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem meleg, én az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem meleg, én az vagyok és tudja is ezt. Na szoval az a helyezet hogy én a barátomat arcon meg szájon pusziltam evvel megcsalta a baratnojet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
de meleg a barátod. és megcsalta.
2010. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
meg ám
2010. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
a globális felmelegedés hatására egyre több a homokozó
2010. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Na en ezt most nem ertem ha bovebben kifejtened az jo lenne. De kulonben azonos nemuvel sohasem megcsalås mert olyan mintha maszturbålnål, ugyhogy biztos nem.
2010. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na en ezt most nem ertem ha bovebben kifejtened az jo lenne. De kulonben azonos nemuvel sohasem megcsalås mert olyan mintha maszturbålnål, ugyhogy biztos nem.


Fuck the shit

micsinálsz? azonos neművel nem megcsalás??? nézd már érzelmi alapon... más személlyel alakít ki olyan viszonyt amit a mi kultúránkban csak egy személlyel ildomos egyszerre és ha ezt mégis megteszi azt nevezzük bizony megcsalásnak. bár ez hogy a mi kultúránkban, kicsit erős hisz a mi kultúránkban elvileg nem kellene hogy legyenek egymás farában turkászó férfiak

2010. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Kifejtem most egy kicsit bovebben a velemenyemet en vagyok az aki azt mondta hogy azonos nemuvel nem megcsalås. Velemenyem a kovetkezo: ha szeretsz valakit vagy az illeto szeret teged es egy e szerinti kapcsolatban eltek akkor a megcsalås az az amikor szukseget erzed masnak, hogy potolja azt amit a pårod nem tud. Ez azt jelenti, hogy a kapcsolatotok elfaradt es folosleges folytatni. hacsak nem erdekbol pl gyerek, vagy mert valami mas megvan benne amit tovabbra is akarsz(Pl szex Penz) Ha viszont a kapcsolatotok egy szimpla fiatalok vagyunk es jarjunk egyutt mert mindenki mas is meg igy anyuka tudtaval tudunk d*gni akkor csinalhatsz szerintem barmit, mert csak fizikai erintkezessel nem lehet senkit megcsalni. tehåt: ha a srac azert smarolt a kerdes feltevojevel, mert ki akarta probalni egy sraccal, vagy 2 sorrel tobebt ivott, es egyszeruen igy "dontott" akkor az nem megcsalås. Ha viszont azert tette mert a baratnoje mellett hianyzik ez a dolog az eletebol akkor megcsalås. Ilyen egyszeru. A kerdes feltevojenek: ne legyen lelkiismeretfurdalasod semmi miatt a Joisten nekunk adta a szabad akaratot, azert hogy eljunk vele. ha valaki nem tud akkor magåra vessen. Ha te szereted teljesen normalis hogy a tenyerebol eszel ismeros a szitu. Magadat ne okold ez a lenyeg. Az azonos nemuvel nem megcsalås az vicc volt. gondoltam eleg nagy hulyeseg ahoz hogy ertheto legyen. Es szerintem kene vagy nem kene az az igazsag hogy Magyarorszagon akarhogy is nezem nagyon minimum 500000 ember meleg akiket ha tetszik ha nem el kell fogadnunk. Ez igy mukodik minden normalis orszagban.
2010. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Ja es nem gondolom nehez kiszamolni hogy gyerek hiån mennyit adozhat egy meleg. (bocsanat ha nagyon rideg vagyok, de probaltam oszinte lenni, es mielott barki is le homofobozna megnyugtatok mindenkit en is az vagyok)
2010. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is akarta, akkor igen. Az arcrapuszival nem, de a szájrapuszival igen. Kivéve ha az akarata ellenére, hirtelen lepusziltad - akkor nem tehet róla. Hagyd őt meg barát-barátnak, és keress egy meleg párt.
2010. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ő is akarta....
2010. aug. 1. 18:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ő is akarta.....ki szerint...szerinted?

Azt írtad te pusziltad szájon,arcon őt, nem pedig azt, hogy szájon pusziltuk egymást..nagy különbség!!

2010. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!