Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nagyon gáz? Napi 2-4X...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon gáz? Napi 2-4X szoktam, mit kéne csinálnom; ti mit gondoltok (bővebben lent) F/16?

Figyelt kérdés

napi 4-2X szoktam verni: de még néha igyis feláll pl buszon...amiko csak napi 1X csinálom akko reggel amiko felébredek szokott állni, amiko 3-4X akko nem:

nem is azért verem mert annyira jól esik, mert egyáltalán nem: görcsöl a kezem: elmegy csomó időm, törölgethetem stb.

sokkal inkább azért csinálom h másnap nehogy felálljon, me zavar: szerintem nincsen a méreteimmel gond: átlagos kb.; természetesen szűz vagyok és nincs barátnőm, nem azért me csuna vok, meg hülye és nem kapok ajánlatokat: hanem azért mert errefelé nincs olyan lány aki nem iszik, nem cigizik(pipa is), egyidős kb velem, és az agya is helyén vagy és szép is...

most is lenne 2lány de nem teccenek vmeik fenti ok miatt:


szerintetek normális ez: vagy inkább helyzetfüggő: túl nagy a potenciám? (napi rekord 12, a gyorsasági meg 4/óra)


mit gondoltok?


F/16


2010. máj. 29. 19:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
a reggeli merevedés teljesen normális. amúgy meg kezdj valami hobbit, ami elvonja a figyelmedet. pl tanulj valami hangszeren játszani ami nem pina alakú
2010. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Van turmixgépet?? Szerinted dugd abba a p@cs@d! Rögtön nem fog felállni! hehehehe
2010. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
van oan ember...tegnapelőt is olyan lánnyal aludtam aki teccik, meg énis neki...csak még nem ismerem elég jól ahhoz hogy több legyen...de nem is igazán akarok most, azelőti nap meg megint más lányok között...azelőtt meg 3om osztálytársammal(fiuk) egyágyban és 3órát folyamatosan nevettünk:D am nem lehetek olyan gyik ha kb 10lányt ismertem meg valamennyire 3nap alatt...az egy dolog hogy cigiztek meg ittak, de olyanok mellé nem nagyon feküdnék akik isznak vagy cigiznek...inkább a csendesebb lányok jönnek be
2010. jún. 29. 23:14
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

szerintem normális

bár ha nagyon akarsz,elmehetsz orvoshoz,bár nem hiszem hogy tudna vele bármi is csinálni ://

ez van,ezt kell elfogadni

2011. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
amúgy én is kiakartam írni egy ilyen témát de én azt akartam hogy sok maszturbálásnak lesz következménye?
2012. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Azóta is nyomom, és még élek:D

Micsoda fail volt ez akkoriban:D Jókatn evetek msot ezen:D

2012. aug. 20. 22:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!