Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nagyon gáz? Napi 2-4X...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon gáz? Napi 2-4X szoktam, mit kéne csinálnom; ti mit gondoltok (bővebben lent) F/16?

Figyelt kérdés

napi 4-2X szoktam verni: de még néha igyis feláll pl buszon...amiko csak napi 1X csinálom akko reggel amiko felébredek szokott állni, amiko 3-4X akko nem:

nem is azért verem mert annyira jól esik, mert egyáltalán nem: görcsöl a kezem: elmegy csomó időm, törölgethetem stb.

sokkal inkább azért csinálom h másnap nehogy felálljon, me zavar: szerintem nincsen a méreteimmel gond: átlagos kb.; természetesen szűz vagyok és nincs barátnőm, nem azért me csuna vok, meg hülye és nem kapok ajánlatokat: hanem azért mert errefelé nincs olyan lány aki nem iszik, nem cigizik(pipa is), egyidős kb velem, és az agya is helyén vagy és szép is...

most is lenne 2lány de nem teccenek vmeik fenti ok miatt:


szerintetek normális ez: vagy inkább helyzetfüggő: túl nagy a potenciám? (napi rekord 12, a gyorsasági meg 4/óra)


mit gondoltok?


F/16


2010. máj. 29. 19:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
64%

emberek! hol van már az a jó öreg szinpátia?

ha meg áll az nem baj, csak ne 40es tőkre

(pl tanárnő)

olyat lányt meg nehezen találsz aki nem szeret néha bulizni

én is szép vagyok, nem cigizek, meg nem vagyok alkesz, se könnyűvérű még is szeretek néha szórakozni

am szerintem az jó dolog ha áll! mi lenne ha nem (mármint soha)?

üdv! hercegnő :D :P XD

2010. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
100%

Kérdező: pesti vagy??

ha matek-fizika faktos vagy,akkor lehet tudom melyik suliba jársz:D:D

2010. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:

szerintem ha ennyiszer vered egy nap, akkor az arra is utal, hogy túl sokat vagy otthon.. mozdulj ki .. menj el haverokkal és egyből nem azon fog járni az eszed, hogy ezt meg azt milyen jó lenne megdugni


reggeli merevedésnek köze sincs ahhoz, hogy felizgultál volna reggelre valamire. egyszerű az ok: este felgyűlik a hólyagban a vizelet, ez elkezdi nyomni a prosztatát és ettől áll fel a lompos, ez minden férfinál így szokott lenni


nem hinném, hogy túl nagy a potenciád, de azt javaslom, hogy járj minnél többet bulizni és ott dugdosd a csajokat, mert hidd el, hogy az milliószor jobb érzés mintha otthon vernéd ki óránként 3-4er..

2010. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%
az írásod alapján arra gondolok, hogy egy ótvaros cigány vagy:D úgyhogy verd csak a faszod, ne legyen belőled több!!!
2010. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

ja túl sokat vok otthon:

edzés előtt mosdóban szoktam meg suliban két óra között...

meg itthon is


öcsém bevan táblázva szinte az egész napom:

örülök h nyár lesz me igy káosz: azt nem lehet birni h hétfő szerda péntek foci edzés szombaton meccs


kedd csüt vasárnap gyurma


_____

aztán most abbahagytam mind2-t kis időkre me megcsináltam a jogsit...megis lett: és kondizni nem szoktam már de ahogy jó idő lesz megint járok


am meg csomót motorozok, meg simsonozni is szoktam:D régen bmxeztem csak eladtam...meg most néha bringázok ha jó az idő: nem vok puha öcsém:D évfolyamból én vok az egyik legerősebb a testemhez képest(azé me viszonylag alacsony vok: 176-legkisebb az osztályban)

2010. jún. 1. 15:39
 26/36 A kérdező kommentje:

am szüz vok természetesen: nem megyek bulikba: ott ugse futnék ösze normális lánnyal...


am meg ha én cigány vagyok akkot ti meg cigányrabbik vagytok


ha cigány lennék szerintetek nem cigiznék és nem innék? és lenne pénzem cr125-re? meg bmxre? elvagytok tévedve

2010. jún. 1. 15:42
 27/36 anonim válasza:
9%

Most ez komoly??? Leírod itt bazz az egész életedet???:DD ki a fa$zomat érdekli, de komolyan:D

Azt is le$zarom, hogy hányszor vered naponta vagy óránként... jóhogy nem linkeltél valami grafikont, amekkora gyík lehetsz a mat-fizeddel...


De hogy a kérdésre is válaszoljak: azt gondolom, hogy qrvára menjél embereke közé, talán találsz még egy gyíkot aki barátkozik veled... És nem az a gáz, hogy napi ezerszer vered, hanem az bazzeg, hogy ezt megírod más EMBEReknek!!!!!!!

2010. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
54%
Gondolj bele, hogy ez bűnös cselekedet amit te csinálsz. Minden alkalommal, amikor maszturbálsz Isten atyánk megöl egy kiscicát.
2010. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

most nem az hogy sokat vered haver, megbocsájtható lenne, de mért "kensz"(o.O neeem szószerint) mindent arra h nem találsz 1 neked megfelelő csajt. Ahelyett hogy otthon vernéd a faszod mehetnél 1x-2x bulizni a rossz lányokkal akik isznak:D


14F

2010. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

EKKORA BALF4SZT XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!