Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nagyon gáz? Napi 2-4X...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon gáz? Napi 2-4X szoktam, mit kéne csinálnom; ti mit gondoltok (bővebben lent) F/16?

Figyelt kérdés

napi 4-2X szoktam verni: de még néha igyis feláll pl buszon...amiko csak napi 1X csinálom akko reggel amiko felébredek szokott állni, amiko 3-4X akko nem:

nem is azért verem mert annyira jól esik, mert egyáltalán nem: görcsöl a kezem: elmegy csomó időm, törölgethetem stb.

sokkal inkább azért csinálom h másnap nehogy felálljon, me zavar: szerintem nincsen a méreteimmel gond: átlagos kb.; természetesen szűz vagyok és nincs barátnőm, nem azért me csuna vok, meg hülye és nem kapok ajánlatokat: hanem azért mert errefelé nincs olyan lány aki nem iszik, nem cigizik(pipa is), egyidős kb velem, és az agya is helyén vagy és szép is...

most is lenne 2lány de nem teccenek vmeik fenti ok miatt:


szerintetek normális ez: vagy inkább helyzetfüggő: túl nagy a potenciám? (napi rekord 12, a gyorsasági meg 4/óra)


mit gondoltok?


F/16


2010. máj. 29. 19:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy tanulj meg fogalmazni...
2010. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne a furcsa ha a barátom reggel nem álló f*sszal ébreene:D
2010. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy reggel, illetve napközben, ha valami izgató hatás ér feláll. Ha sokszor vered ki, akkor is fel fog.
2010. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
2. bekezdés 4. sorában vagy hejett van-t akartam irni csak túl sok mindenen gondolkodok és amiko irok nem nézem a billenytyűket:D
2010. máj. 29. 19:14
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy legalábbis vissza kéne venned a tempóból. A reggeli merevedés meg általános jelenség, inkább szokd meg, mint hogy megakadályozd.
2010. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%
lógasd bele a húsdarálóba és már megis vannak oldva a merevedési problémáid. mindig az egyszerűbb megoldást kell választani.
2010. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon izgatónak tartom amikor éjjel az ágyban azt veszem észre hogy a barátom hátulról átölel és valami nyomja a poopsim, meg hogy látom hogy áll neki reggel :P szerintem sexi, de verdd ki kevesebbszer, mert a végén meg majd nem élvezed az igazi sexet... elmegy a varázs
2010. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

hehe

én ne élvezném majd?

de én nem a szexet akarom élvezni hanem azt akivel csinálom...de még messze van ez..kicsi vagyok ien dolgokhoz sztem...mások is azok mégis csinálják...:D

2010. máj. 29. 21:39
 9/36 anonim ***** válasza:
24%
OMFG egy szent recskagép PFFF Hmm nekem is áll reggel még ha csajjal is voltam egész éjjel. Jah és csak az tartja a másikat éretlennek aki: szintén az, szemét szent kö*ög. És csak hogy fájjon a kis szíved 16/f És le merném fogadni hogy több lánnyal voltam eddig együtt mint ahányszor te hokizol egész életedben.
2010. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idősen én is többször csináltam egy nap mert jól esett. szerintem nem gáz... de igen valszeg állni fog ezután is ha látsz egy jó csajt... Ha jól esik csináld, nem lesz szőrös a kezed, vagy nem csap beléd a villám :) 27n
2010. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!