Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik "átlagosan szép"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik "átlagosan szép" kategória?

Figyelt kérdés

Vannak ugye a gyönyörű nők, ide csak a szupermodellek tartoznak, mint pl:

[link]

[link]


Vannak a szép nők, ide a hétköznapi szépségek tartoznak:

[link]

[link]


És vannak az átlagos nők:

[link]

[link]


Azonban beszúrható-e a két utolsó közé még egy középkategória "átlagosan szép nők" megnevezés alatt?

Vagy hová tennétek az ilyen nőket pl:

[link]

[link]


2017. szept. 14. 10:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Mik ezek aa hülye kategóriák??? Ha valakinek tetszel akkor annak szép vagy, ha valakinek nem, akkor annak fölösleges tetszeni akarni. Az utolsó kategória is szép szerintem. Nálam abszolút nincsenek ilyen kategóriák. Egyik szép nő se több vagy kevesebb a másik szép nőhöz képest.
2017. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#10

Értem én, hogy mit mondasz, és igazat is adok, de nálam nem játszik közre ilyesmi, mivel számomra a gyönyörű nő is ugyanolyan ember, mint én, már nincs semmiféle kisebbségi komplexusom vagy gátlásom, ha találkozok egyel.

2017. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pl amit az első körbe tettél az az unalmas átlagos szépség.

Nekem a másodikból meg az utolsóból sokkal jobban tetszettek a csajok, szebbnek láttam őket.


Igazából minden korszakban megvan hogy mi a szép, szépségideál.. milyen arcvonásokat keresnek.. inkább ez alapján lehetne rangsorolni a nőket, hogy ki milyen közel ahhoz a generált ideálhoz.

2017. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*ki milyen közel áll
2017. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha már össze akarsz hasonlítani valakiket a szépségük alapján, akkor vagy mindegyik legyen kisminkelve, vagy egyik se.


A gyönyörű nők és az átlagosan szépek között a smink a különbség. Egyébként én gyönyörűnek nevezném az utolsó kategóriát, amit felhoztál. Az ott lévő nők gyönyörű adottságokkal rendelkeznek.


21/L

2017. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is vannak ilyen kategóriák, de ezek szubjektívek.
2017. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A fentebb linkelt szupermodellek és a legutolsó képen lévő lány között csak a sok smink és a profi fotós/beállítás a különbség.

Mindenkiről lehet szuperjó fotókat csinálni, ha van mögötted egy profi csapat, sminkes, fodrász, világítók, fotósok, aztán ott egy csomó utómunka. Nem mindenkire figyelnek fel és persze, nem is akar mindenki modell lenni.

2017. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!