Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik "átlagosan szép"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik "átlagosan szép" kategória?

Figyelt kérdés

Vannak ugye a gyönyörű nők, ide csak a szupermodellek tartoznak, mint pl:

[link]

[link]


Vannak a szép nők, ide a hétköznapi szépségek tartoznak:

[link]

[link]


És vannak az átlagos nők:

[link]

[link]


Azonban beszúrható-e a két utolsó közé még egy középkategória "átlagosan szép nők" megnevezés alatt?

Vagy hová tennétek az ilyen nőket pl:

[link]

[link]


2017. szept. 14. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Mindegyik nő egyforma ezeken a képeken (vagy csak nekem?)
2017. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az utolso ugy nez ki mint egy anorexias, drogos orult.
2017. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Ja, nekem is mind egyforma, 12 egy tucat
2017. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem látom értelmét ennyire specifikus kategóriákat felállítani egy olyan szubjektív kérdésben, mint a szépség.
2017. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
az "átlagosan szép" nőid és a szupermodellek közt a smink a különbség kb
2017. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5. válaszoló nagyon igazad van. Amúgy hála istennek mindenkinek más a szép, ez a te ízlésed. Más meg más kategóriába tenné ezeket a lányokat
2017. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Diavolino44 ***** válasza:

Valoszinuleg nem volt eszaki tipusu baratnoitek, ok igy neznek ki smink nelkul reggel. szerintem igy is szepek, amugy ujjabb zold kez az otos valaszolonak!


Mindenkinel maskepp vannak a kategoriak, pl nalam a te elso es masodik kategoriad tok ugyanaz, a retus a kulonbseg.

2017. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Amúgy a 8 példa képed egész jól leírja ezt a 4 kategóriát.


Azt ne hazudja már egy férfi se magának, se másoknak hogy a kérdező 5-6-os képeken lévő női ugyanolyan szépek, mint a többi hat képen lévő nő.

Nők meg ide inkább ne válaszoljanak. Én is próbálok távol maradni a menstruációs kérdésektől, mert nem akarom az orrom olyanba ütni, amihez nem értek, vagy tizedannyira releváns választ tudok adni, mint mások.

2017. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a lány szebb az összesnél:

[link]

2017. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9:


Bennem is van ilyen, hogy szebbnek látom a kérdező által gyönyörűnek titulált nőket. De ennek egy oka van: Tudom hogy a gyönyörű kategóriájú nők közül soha egyet sem szerezhetnék meg magamnak, a szép kategóriából is pedig ritkán ha összejön egy.


A legtöbb férfi azért mondja a gyönyörű nőkre, hogy nem is gyönyörűek, mert saját magában van egy totális önbizalomhiánya, ami miatt azt gondolja hogy ilyen nőket nem szerezhet meg. És ezt akkor már inkább be sem vallja magának vagy másoknak, egyszerűen csak azt mondja hogy az a gyönyörű nő nem is gyönyörű, mert a lelkének így könnyebb elviselni, hogy olyan jó nője sosem lehet. Nincs ezzel semmi gond, én is ilyen vagyok sokszor.

2017. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!