Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem ezt vele? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem ezt vele? Nem akarom, mit mondjak?

Figyelt kérdés
Abba akarom hagyni a fogamzásgátló szedését....hogy közöljem ezt a párommal? Nem gyereket akarok, csak egyszerűen nem váltak be a gyógyszerek. Felborul miattuk az életem, nem vagyok olyan mint régen. Nem akarom ezekkel mérgezni magam. Azért kezdtem el szedni, mert ő soha nem húzott fel egy gumit, a szándékot nem láttam rajta....amíg nem szedtem a gyógyszert addig csak mondta és mondta hogy szedjem....hogyan közöljem vele hogy 2 év után, hogy én befejeztem? Nem önzőség ez?
2017. aug. 13. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

Nem kell ehhez belátni a hálószobátokba, de mint írtam, nincs gond, ha nem akarod szedni ne szedd.

Ez manapság már úgyis ugyanolyan emancipációs kérdés lett mint több más téma is.

Majd valahogy biztos megoldjátok.

2017. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, tutira rendben van ez a kapcsolat? Nekem nagyon furcsa, hogy nem veszi èszre a barátod, hogy nem jó neked a tabletta. Mennyire figyel rád oda, ha nem tűnik fel neki, hogy nem vagy jól? Vagy észreveszi, de nem érdekli? Azt sem értem, hogy ha annyira bizalmas a viszonyotok, hogy magadba engeded, akkor ahhoz miért nem elég bizalmas a kapcsolat köztetek, hogy könnyedén lehessen beszélni a védekezèsről? Lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, ès én vagyok gátlástalan, de szerintem egy jó párkapcsolatban simán oda lehet vetni, hogy más védekezési módot akarsz keresni, mert nem jó a tabletta. Lehet, hogy érdemes lenne együtt elmennetek a nőgyógyászodhoz, és tanácsot kérni. A gumin és a tablettán kívül vannak más fogamzásgátló eszközök is.
2017. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunkban semmi baj. Nem változtam meg külsőleg vagy nem érzem rosszul magam a gyogyszertol. Csak én érzem azt hogy megvaltoztam, mas vagyok mint elotte. Nem drasztikus levertsegre gyengesegre ilyenekre kell gondolni. Hanem eddig nehezebben kaptam el virust vagy fertozest ...erosebb voltam lelkileg....es ilyen apro dolgok amiket en veszek eszre magamon. Az orvos jelezte hogy ilyen elofordul a noknel ha szedik....
2017. aug. 13. 15:50
 14/17 A kérdező kommentje:
#12 de lehet vele beszelni errol...barmirol :) csak tudom azt hogy igy jo a szex, es nem tudom hogyan valtoztassak ezen hogyan mondjam neki azt meg amit tudom hogy o sem akar...
2017. aug. 13. 15:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes tájékozódni az egyéb fogamzásgátlási módszerekről. Injekció, spermicid krém, hüvelykúp, pesszárium. Tényleg megérne egy konzultációt a dokival.
2017. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ezekben nem bízok! Gyereket akarok majd! És nem besikerültnek szeretném.....:)
2017. aug. 13. 17:00
 17/17 anonim ***** válasza:
Injekció uyanolyan, csak épp háromhavonta kell menni.
2017. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!