Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan és mikor közöljem a...

Hogyan és mikor közöljem a főnökömmel a várandósságom? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ém 4-5 hetes voltam,és elkezdtem barnázni,így doki, és állományba is vett, nem tudnék egész nap szaladgálni, 11 órát állni.Nagyon stresszes hely, ha maradok már nem lennék terhes, de nekem nagyon rendes főnököm volt, elmentem állományba végig,és nem volt gond.

De sok helyen vigyázni kell, várd meg a kiskönyved,ha állományba mész,mert akkor nem tehet semmit.

2008. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nem tudom milyen a főnököd, de azért mielőtt elakarsz jönni szerintem 1 hónappal szólj. Nekem iszonyat jó fej, én tavaly elvetéltem itthon voltam sokat, vissza mentem dolgoztam 9 napot, és megint bejelentettem, hogy "helló". SZóval szerintem ha már tudod, pláne ha már látszódni is fog.

2008. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 8 hetes voltam és szóltam, hogy beszélnünk kell, mire megkérdezte, hogy ráér, én meg mondtam, hogy egy pár hónapig még igen, mert kisbabát várok, erre leült! Tudni kell a főnökömről, hogy nem igazán kedves és semmibe veszi az embert, így nagyon jól esett a döbbenet az arcán!:-) Azóta sajnos nem változott semmi, nem veszi figyelembe azt sem, hogy babát várok és simán leüvölti a hajamat, ha éppen rossz napja van! Nem baj én nem idegeskedek, mert a legszebb ajándék már a pocakomban van! Kellemes babavárást!
2008. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 5 hetes voltam mikor közöltem a főnökömmel, mert úgyis elég sokszor kell dokihoz járkálni és ugye azt az időt (nálunk) igazoltnak veszik.Ő örült nagyon megölelt, tudni kell róla hogy elég családcentrikus.Szóval szerintem minnél előbb mond el.
2008. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony vártam a 12. hétig. Ugyanis addig bármi előfordulhat. Nekem már volt 1 vetélésem... de nem ijeszgetni akarlak, csak van olyan főnök aki nem fogadja túl jól. Tehát ha lehet biztosra menjél:)
2008. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!