Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem ezt vele? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem ezt vele? Nem akarom, mit mondjak?

Figyelt kérdés
Abba akarom hagyni a fogamzásgátló szedését....hogy közöljem ezt a párommal? Nem gyereket akarok, csak egyszerűen nem váltak be a gyógyszerek. Felborul miattuk az életem, nem vagyok olyan mint régen. Nem akarom ezekkel mérgezni magam. Azért kezdtem el szedni, mert ő soha nem húzott fel egy gumit, a szándékot nem láttam rajta....amíg nem szedtem a gyógyszert addig csak mondta és mondta hogy szedjem....hogyan közöljem vele hogy 2 év után, hogy én befejeztem? Nem önzőség ez?
2017. aug. 13. 13:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
24/N 30/F
2017. aug. 13. 13:01
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem önzőség,ha nem tesz jót a szervezetednek,akkor ne szedd, a párod részéről lenne önzőség,ha ezt nem értené meg és erőltetné továbbra is.
2017. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan így... Önzőség, ha 2 év után ő ezt nem fogadja el. Nekem sem jött be a gyógyszer, de a párom elfogadta, mert látta hogy mennyire szenvedek tőle. 3 hónapig próbálkoztam vele, értékelt, hogy megpróbáltam. Te 2 évig átvállaltad a problémát, most rajta a sor.
2017. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem önzőség, de egy kérdést engedj meg.

Szerinted az jó dolog, hogy gumiban szeretkeznek az emberek?

Mert itt azt írod, húzzon gumit, de akkor ez azt mutatja, hogy neked kvázi mindegy, hogy mit rak a szerszámára.

Gondolom, nincs tartalmas szexuális életetek, mert egy jó szexben a gumi az valami leírhatatlanul körülményes tud lenni.


Viszont a te döntésed ez, és ha téged zavar a fogamzásgátló, akkor nyilván ezt a párodnak is tudomásul kell vennie.

2017. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy a gumit nem kifejezetten a fogamzásgátlásra fejlesztették ki, hanem a nemi betegségek elkerülésére, és ezt sokan nem is tudják, vagy már elfelejtették.
2017. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Edes istenem... noket mi tart ilyen faszi mellett? Elso alkalommal nem latom rajta a hajlandosagot, hogy gumit huzzon (amugy is ki tudja kiket kurogatott meg igy, es azok kikkel kurogattak...), es benyom nekem egy ilyet, hogy "szedjed", hat valoszinuleg az ajto elol szedegeti ossze a cuccait, ha epp szerencseje van es nem az erkelyrol cseszem ki oket. Nemhogy osszejovok evekre egy ilyennel...
2017. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#4 örülok neki hogy belatsz a haloszobabkba :)

Egyebkent semmi gond nincs a szexualis eletunkkel, egyszeruen megvaltozott az eletem, a testem minden porcikajat ugy erzem mint ha kicsereltek volna miota gyogyszert szedek. Nem szeretnem tovabb szedni, gyereket sem szeretnek egyenlore! Szeretem a paromat, de ugy gondolom az ilyenek egy kapcsolatban mindig korulmenyes dolgok, hazudik aki azt mondja hogy nem! Kizart hogy ezt valaki csak ugy odalokne a parjanak! Es mivel gyereket meg nem szeretnek, gyogyszert sem akarok szedni, igy igen teljesen normalisnak tartom az oveszer hasznalatat! Sot! Masoknak is ajanlanam vagy ajanlottam volna mint hogy gyerekuk legyen akit nem akartak es ez latszik is!

2017. aug. 13. 13:28
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat en egyik baratomnal sem szedtem. Jo, ha fel percbe telt felhuzniuk. Addig meg nyilvan en sem ultem az agy szelen...:)

Egyaltalan nem onzoseg. Mondd csak neki nyugodtan.

2017. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Jó, hogy ők húzták fel, és nem te adtad rájuk?

Oh, és miután felhúzták már csak dugás volt?


Unalmas.

2017. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Megmondod neki, hogy nem bírja a tested a tablettát, a nőgyógyász a továbbiakban nem javasolja, ergo nem írja fel.

Ez a szöveg támadhatatlan. ;)

Aztán megkéred, hogy beszélnének meg, hogyan védekeztek a továbbiakban.


Ha még ezek után sincs benne hajlandóság, hogy gumit húzzon, vagy ilyen ötletei vannak, hogy időben kihúzza, vagy rakass fel 70 ezerért mirena spirált, akkor dobd ki.

2017. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!