Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell még egy nőnek? Csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell még egy nőnek? Csajok mondjátok már meg, mi a legfontosabb, mert akármit csinálok, akárhogy nézek ki nem jó.

Figyelt kérdés

Kérdésem sztem egyértelmű, eddig még úgyahogy, de már nem értem a nőket. Tavaly rengeteg bnőm volt, majdnem 2hetente más, most meg egyszerűen nem bírok felszedni senkit, pedig nem változtam. Csúnyának nem érzem magam, a próbálkozásokkal sincs különösebb baj, de mégis esélytelen mindig szinte.

Szóval ha nem vagy Brad Pitt klón, akkor lehúzhatod magad a WC-n ? -.-)"


2010. máj. 23. 01:43
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
legyen kedves és ne csak velem,legyen figyelmes,törődjön velem de azért ne csüngjön rajtam,érdeklődjön irántam(nem csak ugy felszinesen vagy csak szex miatt),érezzem hogy kellek neki hogy szeret és vágyik velem lenni.
2010. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Jaaa az fasza lenne, ha mindenki ilyen kisigényű lenne
2010. máj. 24. 20:18
 33/37 anonim ***** válasza:
Én tudom mi kell a nőknek: Én!
2010. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Tőkésréce ***** válasza:
alapjáraton a nőknek a belső sokkal jobban számít, mint a külső. régebben lehet más körökben mozogtál, ahol ez nem volt jelen. ezért te annó felvetted azt a ribancos stílust, ahogy velük bánni kell, de most ezeknél a csajoknál nagyon nem jön be..
2010. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Kinézetre sztem nem vagy rossz. De a belső is nagyon nagyon fontos! Talán szerezhetnél " nem üresfejű barátnőket "!

Sok szerencsét!

Nixi31

2010. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Már az okosak megmondták: a nőknek egy nagy csokifasz kell, ami pénzt ejakulál.
2010. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
elfogyasztottad a potenciális csajokat magad körül, akik járnának veled! ilyenkor tovább kell menni más közegbe, különben buktaaaaaa!!!
2010. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!