Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell még egy nőnek? Csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell még egy nőnek? Csajok mondjátok már meg, mi a legfontosabb, mert akármit csinálok, akárhogy nézek ki nem jó.

Figyelt kérdés

Kérdésem sztem egyértelmű, eddig még úgyahogy, de már nem értem a nőket. Tavaly rengeteg bnőm volt, majdnem 2hetente más, most meg egyszerűen nem bírok felszedni senkit, pedig nem változtam. Csúnyának nem érzem magam, a próbálkozásokkal sincs különösebb baj, de mégis esélytelen mindig szinte.

Szóval ha nem vagy Brad Pitt klón, akkor lehúzhatod magad a WC-n ? -.-)"


2010. máj. 23. 01:43
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Minden ismerkedési formát megpróbáltam, disco, net, ismerős által.

Az első kettőt nem is nagyon tartom sokra, ott valóban nem lehet értelemeset találni.

2010. máj. 23. 02:38
 12/37 anonim ***** válasza:
aranyos vagy :) es olyan ismeros :))
2010. máj. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Én itt találtam a legtöbb értelmes srácot. Kár, hogy messze vannak így még nem találkoztunk, de rendszeres beszélgetéssel ki lehet ismerni a másikat msnen is. Bár egyetlen találkozás kb fél év msnnek felel meg....
2010. máj. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Nekem vagy 10 bnőm volt már netes ismerkedés által, és ott 1 hét elteltével meg is esett a találkozás. Persze így max 2 hétig tartott a kapcsolatnak nem mondható dolog.

Jah még amit kihagytam, amiben változtam. Mikor nagyképűbb voltam bármilyen hihetetlen, jobban jöttek a nők,most meg nem. Lehet ez a baj, ami igen gáz, ha ez jön be valakinek.

Persze valamilyen szinten ok, de mégis legyen már egy határ.

2010. máj. 23. 02:48
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gatyáddal nincs baj, de az arcodból semmi nem látszik. Egyébként fura, hogy szerinted fontos a belső, de kéthetente más csajod volt...:D
2010. máj. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Buza vagy!
2010. máj. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
82%

Én mundjuk szóba se állnék veled, olyan nagyon vagány gyereknek tűnsz, aki minden balhéba benne van. És egyet értek egy korábbi hozzászólóval ametroszexuális jelző tekintetében.

Egyébként egész jól nézel ki, csak nem kellen az a felnyalt haj, meg a cigi.

A neten meg érdemes próbálkozni, én is ott ismertem meg a férjem. Vonaton, buszon, buliban idiótábbnál idiótább állat jött oda ismerkedni, és úgy voltam vele, hogy nem igaz, hogy nincs egy értelmes pasi a Földön. Elkezdtem neten is ismerkedni. A férjemmel 2 év után akadtam össze a neten. Előtte volt egy 9 hónapos kapcsolatom, szintén a netről. De hogy mennyi barommal akadtam össze, azt már meg se tudnám mondani.

Ági

2010. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén engem nem érdekel hogy nézel ki. Már abból, amit leírtál nagyon sokmindent leszűrtem. Elég csak olvasni és máris kiderül milyen a felfogásod. Mert szerintem egyedül azzal van gond.

Ha egy kicsit is okosabb lennél, tudnád, hogy nem mindenki egyforma. És azt is, hogy sokaknak nem sikerül párt találni. Mégsem a másik nemet szidják, amiért nem megy. Mondhatnám, hogy szépvagyok, okos vagyok, még humorom is van. De a pasik annyira gyökerek, hogy nem kellek nekik... Szerinted ez normális felfogás? NEM! Véletlenül nem te hibázol? Vagy talán Fortunával kéne közelebbről megismerkedned és nem a netes csajokkal?

És az eleve negatívum, hogy ilyen sok nőd volt rövid idő alatt. Ilyen habitusú férfiak eleve eláshatják magukat a másik előtt. Persze, próbálkozni kell, de fűvelfával összejönni kéthetekre. Hát nem tudom. Ebből is látszik, hogy nem sokra tartod a nőket.


Az meg óriási tévedés, hogy Brad Pitt minden nőnek bejön!

2010. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

brad pitt nekem ronda.


Én Johnny Depp-re voksolnék.

2010. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Példának okáért írtam csak a nevet.
2010. máj. 23. 08:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!