Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell még egy nőnek? Csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell még egy nőnek? Csajok mondjátok már meg, mi a legfontosabb, mert akármit csinálok, akárhogy nézek ki nem jó.

Figyelt kérdés

Kérdésem sztem egyértelmű, eddig még úgyahogy, de már nem értem a nőket. Tavaly rengeteg bnőm volt, majdnem 2hetente más, most meg egyszerűen nem bírok felszedni senkit, pedig nem változtam. Csúnyának nem érzem magam, a próbálkozásokkal sincs különösebb baj, de mégis esélytelen mindig szinte.

Szóval ha nem vagy Brad Pitt klón, akkor lehúzhatod magad a WC-n ? -.-)"


2010. máj. 23. 01:43
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Kinézetre:

[link]

A belső meg köztudottan lófaszt sem számít, így az nem érdekes :S :D

2010. máj. 23. 01:46
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
:D Pont hogy a belső kell nekik, egyetlen egy dolog: önbizalom, ha ez megvan és te tetszel saját magadnak akkor a nőknek is tetszeni fogsz ne aggódj.
2010. máj. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
29%
Helyes vagy, de egy kicsit metroszexuális a kinézeted.
2010. máj. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Visszakapod drágám.... rosszul osztottad be..... :D
2010. máj. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%

Cuccoknál, cigi le, napszemüveg le, és keríts egy másik nadrágot, mert ez kicsit csajos.


lehet, hogy jól nézel ki, de nem sok minden látszik az arcodból, úgy meg nem tudok semmit se mondani.


Mégis csak változott valami. Mégpedig TE, gondold át a viselkedésedet, a beszédedet, a mozgásodat (hihetetlen mennyire tükrözi a személyiséget).

Meg szerintem az is lehet ok, hogy most nem hajtanak rád mert elterjedt, hogy mindig mással vagy. Gondolom te sem lennél ilyen nővel...

Neked nem fontos a belső? Egy lánynak ugyanennyire... Mire mész egy szép autóval ha hiányzik belőle a motor? Tudod mutogatni a haveroknak és kész.

2010. máj. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
19/l
2010. máj. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Látom sok mindenki nem érti meg a lényeget.

Nekem számítana a belső, meg hogy mennyire értelmes, csak az sokaknak nem számít, ahogyan észrevettem.

Volt már pár bnőm, de eddig mindenki szart bele, mennyire lehet bennem bízni, meg nem hazudok meg ilyenek.

2010. máj. 23. 02:02
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ott b.szod el, hogy nagyon be akarsz csajozni, és ez meglátszik rajtad. Ha egy nő ezt megérzi a pasin, menekül, mert egy nő nem olyannal akar összejönni, aki "valakit" akar ("mindegy, csak lyuk legyen"), hanem aki "őt" akarja.

Nekem a legfontosabb az intelligencia, és az, hogy tisztelje a nőket, ne legyen tapló hímsoviniszta, meg persze a vonzó kinézet (képmutatás lenne tagadni ennek fontosságát...), de nem feltétlenül Brad pitt-dologra gondolok itt, hanem legyen benne valami markáns, vagány,ami megfog. De ez csajonként annyira más, hogy kinek mi a fontos egy férfiban. Ha egy divatmániás csajszit kérdezel, ő lehet, mást igényel.

2010. máj. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Talán ezért is sikerült őket felszedned olyan könnyen és nem is nagyon tartottak 2 hétnél tovább...

Mostanában meg valószínűleg, igényesebb, normális csajokba botlassz, akiket nem lehet csak "úúúgy" felszedni, ahogy te gondolod. Egy igazi barátnőért bizony meg kell küzdeni.

2010. máj. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom discoba, vagy buliban ismerkedsz. ott ne is várd el, hogy kíváncsiak legyenek a lelkedre. Keress másik közeget.
2010. máj. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!