Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell még egy nőnek? Csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell még egy nőnek? Csajok mondjátok már meg, mi a legfontosabb, mert akármit csinálok, akárhogy nézek ki nem jó.

Figyelt kérdés

Kérdésem sztem egyértelmű, eddig még úgyahogy, de már nem értem a nőket. Tavaly rengeteg bnőm volt, majdnem 2hetente más, most meg egyszerűen nem bírok felszedni senkit, pedig nem változtam. Csúnyának nem érzem magam, a próbálkozásokkal sincs különösebb baj, de mégis esélytelen mindig szinte.

Szóval ha nem vagy Brad Pitt klón, akkor lehúzhatod magad a WC-n ? -.-)"


2010. máj. 23. 01:43
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvastalak különben az jött le, hogy te nem párkapcsolatot szeretnél. Nem az a célod, hogy boldog legyél egy olyan nővel, akit szeretsz, és akibe szerelmes vagy, hanem "mindegy, hogy ki, csak legyen valaki" alapon akarsz magad mellé egy embert.

Változtass ezen és meglátod boldogabb lesz az életed is.

2010. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
hát a csajokkal is volt gond hha nem dijazták a pozitiv belső tulajdonságaidat...h válogattál te h csak az olyanokat fogtad ki akiknek a külső számit? :Saz szar
2010. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Túl flegma a kinézeted, nekem ez nem tetszik benne. A képről nekem egy lekezelő stílusú srác jön le.
2010. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Pedig nem vagyok se flegma, sem lekezelő :D

Amúgy meg sokak szerint, meg itt is egy két komment szerint pont, hogy az ilyesmi jön be a nőknek, amit írtam is, hogy nem igazán jó, de ahogyan én is észrevettem nem egy csajnál, valóban, a beképzelt, lekezelő pasik sokszor előnyben vannak. (-.-)"

2010. máj. 23. 10:07
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

óóó meg mondom én, miért nem áll le veled egy lány se!!! Mert tavaly 2 hetente váltogattad a nőidet, azért! Igy egyáltalán nem tűnsz megbízhatónak, nem lehet komolyan építeni rád, így ismert meg a környezeted, grat:D De most komolyan, te összejönnél egy olyan lánnyal, akiről tudod, hogy csak durván 2 hétig lehettek együtt, mert utána úgyis lecserél valaki másra??? Ha lett volna tavaly 1 barátnőd egy évig, akkor hidd el most is tudnál párt találni, mert normális, komoly gondolkodású embernek tartanak.

Amúgy feltettél magadról egy képet, amint háttal állsz....gratulálok:D

2010. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Látom ott is nagy az értelem.

Nem egy faluban élek, ahol mindenki ismeri a másikat.

Elhiheted, a lakosság nagy része leszarja mennyi nőm volt, meg azt is, hogy mennyi ideig tartott.

A pozícióról meg annyit, hogy a lényeget ki lehet venni.

2010. máj. 23. 10:17
 27/37 anonim ***** válasza:

erről a képről azért nem lehet a lényeget levenni, mert pl. pont az arcod nem látszik, nem hiszem, hogy a feneked a lényeg, meg a testalkatod, persze egy bizonyos százalékban számít a külső, de mindenkinek más tetszik, attól, mert jó a feneked vagy jól nézel ki, még nem fog minden lány elájulni. mellesleg egyet értek a korábbi hozzászólók egyikével, nem Brad Pitt kellene akkor már, hanem Johnny Depp. na de komolyan, tényleg van jelentősége a külsőnek is, de a belső is fontos. és az lehet a gond, hogy azok a lányok, akiket eddig felszedtél, pont azért két hétig tartottak, mert nem a komolyabb fajtából valóak voltak. a komolyabb lányokért azért kell egy kicsit küzdeni, nem omlanak a karjaidba csak mert szépen pislogsz rájuk. és ha nem a komolytalanok között keresgélsz, látni fogod, hogy igenis számít a belső. legyen egy pasi bármilyen helyes, de ha megszólal és két értelmes mondatot nem tud mondani, akkor már alapból elásta magát. fontos, hogy lehessen beszélgetni, komolyan is, és még ezer más belső tulajdonság számít. valóban a mai világban sokan csak arra mennek, hogy jaj, vele majd jól mutatok, mert olyan dögös, de ezek nem is tartósak.

egyébként neten is lehet ismerkedni, bár én sem hittem benne, de így ismertem meg a barátom is. mindenestre jobb, mint discokban felszedni részeg tiniket.

meg az is fontos, hogy ne azt lássák rajtad, hogy kell egy csaj, hanem hogy az adott lány kell, nem pedig csak úgy valaki.

2010. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

hmm jó a segged :D

én nem utasítanálak vissza, de a gatya sztem is csere. cigi nálam nemszámít énis dohányzom de a legtöbb csaj már rögtön 'jajj fujmáááár'. mindenkinek vannak rossz szokásai.

lehet, hogy a dumáddal van baj :O

16/L

2010. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Ne ismerkedj discoba
2010. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem találkoztál az igazival.
2010. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!