Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetbe meddig érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe meddig érdemes várnom, mikor kell szakítanom?

Figyelt kérdés

Barátom beszélget egy lánnyal, akivel a kapcsolatunk előtt is beszélgettek, aztán mikor a párja lettem abba hagyták.

Most újra egymásra találtak, de sajnos én eléggé féltékeny típus vagyok, és ezt le kell állítanom, mert ilyen téren melyik kapcsolatom nem fertőzöm meg? Párom elmondta az egész sztorit, de egy dolog nem tud megnyugtatni, és folyton parázok miatta.

Amint ők elkezdtek beszélgetni újra, a párom szinte mindig fent van facebookon, és ebből én mint féltékeny ember, mit következetek ki? Hogy biztos nem véletlenül, tegnap egy egész délelőtt fent volt, ma pedig 5-10 percenként fellép, máskor pedig fél-háromnegyed-egy óránként míg a lány nem volt, és eleve mindig le is ment amint írt nekem, most simán fent van 5-10 percet, akkor is ha mi nem írunk, de tegnap volt először , hogy egy egész délelőttöt.


Mikor érdemes már nem csak arról beszélni, hogy milyen kapcsolat van köztük, hanem beletenni, hogy elgondolkoztam, hogy elhagyom, ha így folytatódik ?

Másrészt tudom, hogy iszonyú féltékeny vagyok, és ha ezt a kapcsolatom tönkreteszem hogy agyára megyek akkor is ha csak nagyon jóba vannak, és elbeszélgetnek teljesen ok nélkül , akkor a következőket is tönkreteszem, csak majd más ürüggyel.


2017. júl. 1. 10:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"De mi is úgy ismerkedtünk meg, hogy egésznap beszélgettünk,"


Na, akkor nem változott sokat.

nem gondolom, hogy megcsalt volna, de a másik lány már jobban foglalkoztatja, mint te.

2017. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egészen biztos, egésznap tényleg úgy volt fent, hogy mikor írtam válaszolt, és lelépett, és most bő 1 órája állandóan chat szerűen fent van, igaz tagadja, hogy az esete, meg, hogy valami lehet köztük, de ő szerintem csak a lány részéről gondolja (ami igaz lehet, ha csak este ír neki, de tőle is fura, hogy ennyi ideig akkor), szerintem ha tehetné elmenne vele, csak a lánynak lehet nem kell... Nem kicsit fura most már, olyan most ezzel a lánnyal, mint velem az elején.
2017. júl. 1. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!