Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetbe meddig érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe meddig érdemes várnom, mikor kell szakítanom?

Figyelt kérdés

Barátom beszélget egy lánnyal, akivel a kapcsolatunk előtt is beszélgettek, aztán mikor a párja lettem abba hagyták.

Most újra egymásra találtak, de sajnos én eléggé féltékeny típus vagyok, és ezt le kell állítanom, mert ilyen téren melyik kapcsolatom nem fertőzöm meg? Párom elmondta az egész sztorit, de egy dolog nem tud megnyugtatni, és folyton parázok miatta.

Amint ők elkezdtek beszélgetni újra, a párom szinte mindig fent van facebookon, és ebből én mint féltékeny ember, mit következetek ki? Hogy biztos nem véletlenül, tegnap egy egész délelőtt fent volt, ma pedig 5-10 percenként fellép, máskor pedig fél-háromnegyed-egy óránként míg a lány nem volt, és eleve mindig le is ment amint írt nekem, most simán fent van 5-10 percet, akkor is ha mi nem írunk, de tegnap volt először , hogy egy egész délelőttöt.


Mikor érdemes már nem csak arról beszélni, hogy milyen kapcsolat van köztük, hanem beletenni, hogy elgondolkoztam, hogy elhagyom, ha így folytatódik ?

Másrészt tudom, hogy iszonyú féltékeny vagyok, és ha ezt a kapcsolatom tönkreteszem hogy agyára megyek akkor is ha csak nagyon jóba vannak, és elbeszélgetnek teljesen ok nélkül , akkor a következőket is tönkreteszem, csak majd más ürüggyel.


2017. júl. 1. 10:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Meg a másik dolog, hogy azóta sosem hozza szem elé a telefont, ha megakarom rajt nézni az időt, ha épp előttem van, kikapja a kezemből, sosem volt ez ránk jellemző, hogy ugrik ha csak felnyitom a telefonját.

Lehet nem titkol semmit, mert őszintén beszélt hozzám, azt tudom, de miért okoz több gondot azzal, hogy feleslegesen fut a telefon után, ha elmondja, hogy nincs titka?..

2017. júl. 1. 10:46
 2/12 anonim válasza:
57%
Szerintem ülj le vele és beszéld meg. Nem lehet, hogy egy kicsit túlreagálaod?
2017. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Dehogynem.

Mindenki szerint ezt annyira túlreagálom, hogy pont ahogy írtam, majd mérgezem a kapcsolatom, meg a lelkem vele, és esetleg úgy szakítok vele, hogy közben senkinek semmilyen hátsó szándéka nem volt.

De mi is úgy ismerkedtünk meg, hogy egésznap beszélgettünk, ha valaki nem fontos, nem ír vele ennyit...Meg mit titkol?

2017. júl. 1. 10:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elég egyértelműnek tűnik, hogy a barátod 2 vasat tart a tűzben. Még ha nem is történt (még) köztük semmi testi dolog a másik lánnyal, de efelé haladnak.

Hisztizni, veszekedni felesleges, azzal tényleg csak a másik lány felé hajtod a barátodat. Érdemes inkább csendben odafigyelni, illetve egy nyugodt hangnemű beszélgetést is kezdeményezhetsz. Elmondod neki tényszerűen azokat az általad érzékelt változásokat, amiket leírtál, és hogy ez neked rosszul esik, nem tetszik, és megkéred, hogy ne titkolózzon előtted, és vegyen vissza a lánnyal való flörtölésből.

A többi már a barátodon múlik, illetve az pedig rajtad, hogy mennyit viselsz el, és mikor érzed úgy, hogy megérett a helyzet a szakításra.

2017. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem kicsit,hanem nagyon paranoiás vagy.Ha nem veszel vissza magadból,lőttek neked.Azért nem mutatja már a telefonját,mert tudja milyen vagy,felesleges veszekedést nem akar.Beteg vagy sajnos,önbizalomhiányos.
2017. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én is pont ezt érzem, és amint mondom valakinek, azt mondják, hogy hülye vagyok... Barátom mondta, hogy a lány tud rólunk , mert mikor összejöttünk mondta neki.. De már 3-4-szer elmondtam neki,hogy ez engem bánt, mégis ugyanúgy fent marad a beszélgetés, továbbra sem mondja meg neki, hogy a barátnőm féltékeny típus, nem akarom hogy egy havernőre rámenjen a kapcsolatom.

Mások azt is mondják, ha annyira együtt akartak volna lenni, már előttem együtt lettek volna, nem most jut eszükbe, hogy milyen jól meglennénk... De a szerelemnek nem lehet parancsolni. Illetve, hogy nem mindennap beszélnek, de mikor nem beszélnek, akkor lemegy akár órákra is netről, és akkor ír ha én írok, ha beszélnek meg fent van órákat, azért fura... Barátom úgy táncol magyarul, ahogy a csaj fütyül, ha a csaj ír neki, akkor már fent van, ha nem, akkor nem is jön fel.. Nem gyanús.

2017. júl. 1. 11:04
 7/12 A kérdező kommentje:

Beteg vagy sajnos,önbizalomhiányos.'


így van sajnos, nem hiszem el , hogy nem lenne neki sem olyan könnyű váltani, ez a bajom, hogy nem merem elhinni, hogy neki is rohadt dolog lenne, ilyen jó kapcsolatot, amibe minden tökéletesen működik félredobnia, azt gondolom, neki ez könnyen menne.

2017. júl. 1. 11:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy tűnt, hogy túlreagálod. De az, hogy a telefonja hirtelen tabu lett, annak oka van.

Igen - az a lány.

Szóval beszélhetsz vele erről, de ha nem adja oda a telóját, hogy beleolvass a beszélgetéseibe, akkor lapát.

2017. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Amennyiben azt látom, hogy tényleg minden téren állandóan tabu a telefon, soha tényleg hozzá sem nyúlhatok, akkor újra rákérdezek, és ha mondjuk valóban nem adja oda, akkor mondani fogom, hogy így szakítunk.

Ugyanakkor ma amint visszaír, lelép, és sokáig amíg nem írok, vagy ideje nincs kilép, ahova épp megy képet küld, ha van valami fontos amit elakar küldeni, megcsalni nem hiszem, hogy szándékozik vele, de egyértelműen kikapta a kezemből a telefont, és ha úgy is lenne , ahogy írta valaki, hogy mert tudja milyen őrületet csapnék, akkor az nem igaz, ha elmondta szóba, annyiból meg is mutatta volna.

Eddig mindig képeket csináltunk a telójával, videókat néztünk, amióta van ez a lány, azóta oda sem hozza, tehát egésznap nem látom nála ha vele vagyok.

Azért az mégiscsak különös, hogy elvileg tök normál témákról beszélnek,de ekkora titok.

2017. júl. 1. 13:55
 10/12 A kérdező kommentje:

Viszont lehet picit direkt féltékennyé is akar tenni, mert amikor kikapta a kezemből, akkor is nevetett, és megnyitotta a telefont , és valakinek visszaírt, és mikor belenéztem nem húzta el, csak épp nem neki írt, de lehet incselkedik picit, és nem az a valós dugdosás.

Meg a szobába hagyta a telót ahol voltunk (egésznap egy másik helyiségbe, és oda nem hozta magával) mikor ő kiment pisilni, eleve gondolhatta volna, hogy akkor is megnézhetem, próbálom ezt az ő kis bolondos incselkedésének betudni, egészen addig, amíg a nőszemély nem lesz feltűnően fontos.

2017. júl. 1. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!