Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne értelme a cselekedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne értelme a cselekedetemnek? Bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

Régen, óvodásként nagyon sokat beszélgettem egy lánnyal, erős lelki kapocs alakult ki kettőnk között.

Mondhatni, hogy szerelemhez hasonló érzéseket tápláltam iránta.

Viszont, egy balszerencsés félreértés miatt (hosszú történet) hirtelen megszakadt kettőnk társalgása, és azóta sem láttam őt, legfeljebb csak futólag, távolról pillantom meg néhanapján. (Egyébként, a közelben lakik.)

Hosszú évekig nem is gondoltam rá, majd egyszer, véletlenül észrevettem a Facebook-profilját. Alaposan átnéztem, és nem tudtam nem észrevenni, hogy időnként olyan tartalmakat tett közzé, amelyek mintha részben velem kapcsolatosak lennének. (Mondatbeli, alig érzékelhető utalások.) Persze, az is előfordulhat, hogy túlreagálom az egészet, sőt... Ráadásul ugye, biztosan ismerősnek jelölt volna, ha érdekelném bármilyen módon is.

Szóval, jelenleg ott tartok, hogy legszívesebben rákattintanék az "ismerősnek jelölés" gombra, de a múlt viszályai, és a sok eltelt év miatt nem merem megtenni.

Számomra teljességgel megfelelő opció lenne, ha csak beszélgetnénk egymással az interneten, mint barátok.

Pszichés gondjaim miatt amúgy sem lenne többre esélyem.

24 éves vagyok.


2017. jún. 30. 17:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A 24 évemből nagyjából 21 alatt egyébként sem gondoltam rá, maximum csak egy-két, rövidebb gondolatmenet erejéig.

(Kivéve az utóbbi néhány napot.)


Az is megnyugvással töltene el, ha tudnám, hogy nem utál, hanem csak egyszerűen nem érdeklem.

2017. júl. 2. 10:17
 12/19 anonim ***** válasza:
mi volt az a balszerencsés félreértés? Nem meséled el?
2017. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Lényegében a következő történt:

Óvodai beszélgetéseink során egy alkalommal szóba került, hogy látogassam meg otthon.

Ő valamiért nagyon ragaszkodott ahhoz, hogy ne a kapunál csengessek, hanem csak menjek be, és a bejárati ajtón kopogjak. Nagy nehezen bele is egyeztem, de végig nyugtalanított az egész, nehogy gond adódjon mindebből. Aggodalmaim, mint később kiderült, nem voltak alaptalanok, ugyanis amikor beléptem a kertbe, hirtelen elém ugrott egy nagydarab, nálam legalább tíz évvel idősebb fiú, és üvöltözni, fenyegetőzni kezdett, majdnem nekem esett. Lelkileg annyira megviselt az egész, nem mertem elmondani neki, hogy megbeszéltem a szóban forgó lánnyal mindent... Csak sírva és dadogva elszaladtam.


Viszont, van egy halovány emlékem, miszerint véletlenül egy másik, közeli házhoz sétáltam be (nem kísértek el a szüleim), és kis idő elteltével ez feltűnt az óvodatársamnak (vagy szóltak neki mások), majd mondta nekem, hogy nyugodtan menjek át hozzá, de addigra pszichésen az összeomlás szélén álltam az üvöltözés miatt, és inkább elfutottam. Utána a baráti kapcsolatunk is véget ért.

2017. júl. 2. 13:20
 14/19 A kérdező kommentje:

"Viszont, van egy halovány emlékem, miszerint véletlenül egy másik, közeli házhoz sétáltam be (nem kísértek el a szüleim), és kis idő elteltével ez feltűnt az óvodatársamnak (vagy szóltak neki mások), majd mondta nekem, hogy nyugodtan menjek át hozzá, de addigra pszichésen az összeomlás szélén álltam az üvöltözés miatt, és inkább elfutottam. Utána a baráti kapcsolatunk is véget ért."


Jobban belegondolva, egészen valószínűnek tűnik ez a verzió. Az emlékek becsapósak... bizonytalanná tesznek.


Nem bánnám, ha olvasná a kérdést az említett lány, de meg is lepődnék.

2017. júl. 2. 14:09
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez benned nagy sebet hagyott, de benne nem hinném:/
2017. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Valószínűleg így történt.

Azóta is kellemetlenül érzem magam, ha eszembe jut az a napfényes délután/kora este.

2017. júl. 2. 15:04
 17/19 A kérdező kommentje:
Semmi "előrelépés" nem történt az ügyben.
2017. júl. 19. 14:17
 18/19 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonlo, mint amit irtal hogy"mintha rolam szolna" es elkezdtem bemagyarazni magamnak es vegul kiderult hogy tenleg! Ez ido alatt alomvilagban eltem es miutan kiderult az igazsag eleg rosz volt! Szerintem az a lany mar reg nem emlekszik rad! Bocs hogy ezt irom!
2017. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

14:44


Igen. Majdnem biztos, hogy rám sem emlékszik. Vagy, ha mégis, az esetben is csak a kellemetlenebb emlékek maradhattak meg...

2017. júl. 19. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!