Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne értelme a cselekedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne értelme a cselekedetemnek? Bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

Régen, óvodásként nagyon sokat beszélgettem egy lánnyal, erős lelki kapocs alakult ki kettőnk között.

Mondhatni, hogy szerelemhez hasonló érzéseket tápláltam iránta.

Viszont, egy balszerencsés félreértés miatt (hosszú történet) hirtelen megszakadt kettőnk társalgása, és azóta sem láttam őt, legfeljebb csak futólag, távolról pillantom meg néhanapján. (Egyébként, a közelben lakik.)

Hosszú évekig nem is gondoltam rá, majd egyszer, véletlenül észrevettem a Facebook-profilját. Alaposan átnéztem, és nem tudtam nem észrevenni, hogy időnként olyan tartalmakat tett közzé, amelyek mintha részben velem kapcsolatosak lennének. (Mondatbeli, alig érzékelhető utalások.) Persze, az is előfordulhat, hogy túlreagálom az egészet, sőt... Ráadásul ugye, biztosan ismerősnek jelölt volna, ha érdekelném bármilyen módon is.

Szóval, jelenleg ott tartok, hogy legszívesebben rákattintanék az "ismerősnek jelölés" gombra, de a múlt viszályai, és a sok eltelt év miatt nem merem megtenni.

Számomra teljességgel megfelelő opció lenne, ha csak beszélgetnénk egymással az interneten, mint barátok.

Pszichés gondjaim miatt amúgy sem lenne többre esélyem.

24 éves vagyok.


2017. jún. 30. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jelöld be!
2017. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jajj ne legyél mar betoji, jelöld!
2017. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Talán... Nehezemre esik dönteni.
2017. jún. 30. 17:41
 4/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, mi veszteni valód van? Legfeljebb nem fogtok " barátkozni", de így az esélyt is megvonod magadtól! Ráadásul mindaddig ott fog motoszkálni az agyadban, amíg meg nem oldod...jelöld be!!
2017. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bejelöltem...
2017. jún. 30. 18:05
 6/19 A kérdező kommentje:
Legutóbb 10:29-kor néztem, de nem igazolt vissza.
2017. júl. 1. 10:45
 7/19 anonim ***** válasza:
és azóta? :)
2017. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A helyzet változatlan.

Nem csodálkoznék, ha soha nem igazolna vissza, a fent leírtak miatt.

2017. júl. 2. 00:49
 9/19 A kérdező kommentje:

Néha előfordul, hogy a Facebook nem reagál a kattintásra. Lehetséges, hogy ráklikkelt a "visszajelölés" gombra, csak nem vette észre, hogy "visszaugrott" a művelet?

Ezen gondolkodom..., bár tudom, hogy feleslegesen.

2017. júl. 2. 00:57
 10/19 anonim ***** válasza:
De legalább tudod, hogy nem érdekled. Most komolyan, inkb élnél egy álomvilágba?
2017. júl. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!