Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 400-450 ezres fizetés miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

400-450 ezres fizetés miért ennyire imponáló a nőknek?

Figyelt kérdés

Érdekes módon ahogy kiderül, hogy mennyit keresek, egyből megváltozik a beszélgetés menete.

Nem azt mondom, hogy felcsillan a szemük, de sokkal érdeklődőbbek lesznek irányomba.

Pedig mindenki azt mondja, hogy a normális nők nem a pénzre mennek!?

Akkor ezek szerint én nem a "normális" kategóriával ismerkedek? Sajnos ezt előre nem tudom megállapítani.

Viszont kivétel nélkül minden nőnél tapasztaltam valamiféle pozitív változást, mikor kiderült (az egyébként szerintem nem magas) fizetésem összege.



2017. jún. 27. 22:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
58%

A férjem fizetéséről akkor tudtam meg bármi konkrétumot, amikor elkezdtünk albérletet keresni, hogy úgy akkor most dobjuk össze, amink van, nézzük meg mi merre hány méter. Előtte persze, beszélt a munkájáról, de nem az anyagi részéről, hanem arról, hogy mit csinál, milyenek a kollégák, mennyire szereti, milyen egy napja, és őszintén szólva engem ez sokkal jobban érdekelt, mint a fizuja. Az tényleg csak akkor lett releváns, amikor eldöntöttük, hogy közös életet szeretnénk, közös kasszával meg mindennel.


Ehhez persze hozzátartozik, hogy én sem keresek rosszul (ugyan még nem viszek haza 400-at, de szépen lassanként közelít felé, ahogy lépegetek előre a ranglétrán), szóval nyilván nem ez volt a prioritás, hiszen láttam előtte is, hogy nem nélkülöz és nem veri a fogához a garast, így ez már csak részletkérdés volt, hogy pontosan mennyi is az annyi. Ami egyébként mióta összeköltöztünk, csupán csak valami négy-ötször változott. Felfelé is meg lefelé is. Szóval nem lehet a puszta számokra alapozni.



Itt szerintem te rontod el. Nem szabad, nem illik a másik embernek a fizetéseddel vagizni a randi során. Teljesen irreleváns információ az ismerkedés alatt, legyen az online vagy élőben. A munkádról beszélj, persze, de a fizud egy magánjellegű információ, amivel könnyen vissza tud élni- érdemes tehát a magad védelmében nem elmondani. A lakcímed vagy a személyi számod sem adod meg neki az ismerkedés elején, amíg nem lesz lényeges, nem? Akkor ezt miért kötöd az orrára? Semmi köze hozzá. Szóval kérdező, ezt te csinálod rosszul.

2017. jún. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hasonló a hasonlót vonzza, anyagias az anyagiast. Vagy egyszerűen csak villogni akarsz ezzel, a csaj meg hagyja hogy villogsz. Én soha senkinek nem mondtam el mennyit keresek, sosem kérdeztek rá konkrétan, ha rákérdeznének,akkor is csak annyit mondanék, hogy elég, meg lehet belőle élni, jelenleg oké vagy éppen lehetne több is. Nem fogok magán jellegű információkat megosztani több hét netes beszélgetés után sem, az meg nevetséges, hogy jaj, de mi van akkor, ha megkérdezi? Semmi. Nem vagy köteles válaszolni. Ennyi. Én a volt párom fizujáról kb már akkor tudtam valamit amikor össze költöztünk, az utána következő partnerem igazából csak együtt járás maradt, nem terveztünk össze költözést, így semmit nem tudok a fizujáról, nem is érdekel különösebben. Ez a kérdés megint azt mutatja, hogy a sok anyagias ember a nőket hibáztatja anyagiasság miatt, holott magatok generáljátok ezeket a helyzeteket. Akit csak a pénz érdekel, úgyis lekopik ha nem kap erről információt vagy látványosan nem élvezheti ennek az előnyeit.


Minden attól függ, te hogyan éled meg, hogyan adod magad elő.

2017. jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem egy nagy összeg, ennyiből még nem lehet előrelépni vagy kényelmesen tervezni gyerekekkel, kivéve, ha a csaj is megkeres ennyit. Miért olcsó nőkkel kezdesz? Értem ezt elsősorban az erkölcsükön...

Másrészt, akár tetszik az embereknek, akár nem, a férfiaknak ösztönösen számít a nő külseje, a nőknek pedig az, hogy mennyi gondoskodásra és biztonságra képes a leendő párja. Az megint más, hogy ez manapság nem feltétlen a szaporodást szolgálja, hanem a puszta önzést...

2017. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem annyira kiemelkedően magas összeg, tény, hogy nem egy közalkalmazotti fizu. Igaz én már az idősebb korosztály vagyok, tudom egy egy munkakörért mennyit lehet kapni, dolgoztam mérnökségen nő létemre, ausztriai mellett lakom, sokan kijárnak innét, szóval nekem ettől nem csillanna semmi.
2017. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Na ezt én sem értem. Én nőként úgy gondolom, hogy egy férfi fizetése az övé. Addig jó a társának, amíg úgy gondolja, hogy megosztja vele a javait. Amint elzárja a pénzcsapot, úgy van vége a jó világnak. Szóval ha egy nőnek van egy kis esze, akkor a saját pénzügyeire és karrierére koncentrál, nem arra, hogy pasasnak, akivel épp ismerkedik, mennyi pénze van.

Tulajdonképpen senkit nem kellene, hogy érdekeljen, mennyit keresel, ha el tudod magad tartani.

2017. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!