Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 400-450 ezres fizetés miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

400-450 ezres fizetés miért ennyire imponáló a nőknek?

Figyelt kérdés

Érdekes módon ahogy kiderül, hogy mennyit keresek, egyből megváltozik a beszélgetés menete.

Nem azt mondom, hogy felcsillan a szemük, de sokkal érdeklődőbbek lesznek irányomba.

Pedig mindenki azt mondja, hogy a normális nők nem a pénzre mennek!?

Akkor ezek szerint én nem a "normális" kategóriával ismerkedek? Sajnos ezt előre nem tudom megállapítani.

Viszont kivétel nélkül minden nőnél tapasztaltam valamiféle pozitív változást, mikor kiderült (az egyébként szerintem nem magas) fizetésem összege.



2017. jún. 27. 22:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A volt párom közel ennyit keresett. Nem volt egy hosszú kapcsolat, pont ő volt az aki annyira de annyira anyagias volt, hogy már rosszul voltam tőle. Azt hozzá szeretném tenni, hogy SOHA nem kérdeztem meg, hogy mennyit keres az információt egy rokona kotyogta ki, amikor a volt párom munkahelyéről kezdett beszélni (egy helyen dolgoznak).

Miután megtudtam, egyáltalán nem éreztem azt, hogy jobban vonzódnék hozzá vagy hasonló. Attól az én szememben nem lett sem több sem kevesebb. Aztán el is hagytam. Szóval ha valaki hülyén viselkedik vagy nem érzem azt, hogy egy hullámhosszon vagyunk, akkor feldughatja magának a fizetését ami engem illet..

2017. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért mondasz el ilyen magán jellegű információt? Nyilván ezt próbálod bevetni a sikerért - ebben az esetben ne is csodálkozz, hogy anyagias lányokat vonzol be. Több hónap járás után lehet erről beszélni, de első randik alkalmával így kitálalni...
2017. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nem olyan sok pénz ez.. mondjuk egy panamera havi törlesztője pont ennyi :)
2017. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hacsak nem kéred meg ott helyben a kezüket, ez az info semmiben nem befolyásolja az életüket.
2017. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem értem abban a logikát, hogy nem szabad az ilyet elmondani, csak később?

Oké, és később miben fog ez bármit is változtatni? Ha valaki az elején érdeklődést tanúsít ez iránt, akkor mi gátolja meg abban, hogy két hét múlva ne tenné ugyan ezt?

Szerelembe esik és hirtelen minden 180°-ot vesz? Ugyan már...ez már nagyon közhely.

Mint írtam nem ezzel indul a beszélgetés, hogy "szia 400-at keresek nettóba, randizunk valamikor?"

Volt, hogy 1 hónap után jött szóba.

2017. jún. 27. 23:30
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne kerüljön szóba, pont ez a lényeg. Mert akkor nem az alapján fognak téged megítélni. Mindenkiben a különlegest keresik az emberek, és ez önmagában már az. De te nem ezért akarod hogy veled legyenek, nemde? Ezért kell valami más, és ezt meg szépen háttérbe szorítani. Pont azért hülyeség elmondani, mert ha nem tudnak róla, akkor nem is fognak tudni ebbe beleszeretni, hanem sokkal inkább a személyedbe, vagy amit éppen mutatsz magadból. Ez a logikája.
2017. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nyilván a Kérdezőnek van annyi esze, hogy ne említse ezt meg a lánynak.


Gond akkor van, ha a lány rákérdez. Na erre kéne valami jó ötlet azt leszámítva hogy "nem válaszolok", mert úgyis addig fog nyaggatni, amíg nem mondasz neki egy számot.

2017. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az olyan lány az anyagias lány, az így ennyiből el is árulja magát gyakorlatilag.:D
2017. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
29%
Kiskorom óta csúcsmilliomosok a szüleim. Én is elég jól keresek. Soha nem kellett nélkülözzek, sőt... De mindezek ellenére még soha nem volt rá precedens, hogy egy nő ezért kezdjen el közeledni hozzám. Szóval te vagy nagyon rosszul csinálsz valamit, vagy vagánykodsz, vagy a fene se tudja.
2017. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#19 na ezt nehezen hiszem. Barátomék családja iszonyat gazdag, ő is nagyon jól keres és mondta, hogy elég sok pénzéhes lányba botlott már korábban.


Egyébként kérdező, ha egy igazán anyagias lánnyal találkozol, az nem a 400 ezres fizukádtól fogja hanyatt vágni magát :D Max ha a borsodi szegénysorról jött. Az anyagias lányok inkább a külföldi (esetleg itthoni) milliomosokra hajtanak. 400 ezres fizu ehhez a szinthez még édeskevés. Szerintem csak szeretnéd azt hinni, hogy bugyinedvesítően gazdag vagy és ezért hozod szóba náluk...

2017. jún. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!