Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 400-450 ezres fizetés miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

400-450 ezres fizetés miért ennyire imponáló a nőknek?

Figyelt kérdés

Érdekes módon ahogy kiderül, hogy mennyit keresek, egyből megváltozik a beszélgetés menete.

Nem azt mondom, hogy felcsillan a szemük, de sokkal érdeklődőbbek lesznek irányomba.

Pedig mindenki azt mondja, hogy a normális nők nem a pénzre mennek!?

Akkor ezek szerint én nem a "normális" kategóriával ismerkedek? Sajnos ezt előre nem tudom megállapítani.

Viszont kivétel nélkül minden nőnél tapasztaltam valamiféle pozitív változást, mikor kiderült (az egyébként szerintem nem magas) fizetésem összege.



2017. jún. 27. 22:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Én azt nem értem, ez hogy kerül szóba egy randin. Oké, a munkakörből lehet tippelni, de amúgy?
2017. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Abból tudsz venni sok nutellát. A nutella pedig jó.
2017. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%
Mert pénzközpontúak, anyagiasak. Még akkor is, ha folyamat tagadják.
2017. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Még soha egyetlen egy pasinál se jutott eszembe megkérdezni randin,hogy mennyit keres.Sőt,furcsáltam volna,ha megmondja.

Te engeded magadra a hiénákat..

2017. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Anyagias nőknek jó, viszont az olyan nőt meg nem lehet élvezni, mivel csak az anyagias dolgokat szereti, a lelki dolgokat már kevésbé, így ilyen kapcsolatot nem is lehet ápolni vele.


Persze gondolom azért egy olyan lánykának is imponáló, aki kevésbé a materiális élvezeteket részesíti előnybe, de ebben az esetben véletlenül sem ez lesz a sorsdöntő, és számításba lesznek véve más egyéb dolgok is veled kapcsolatban.:)


Remélem tudtam segíteni.:)

2017. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

1. Általában hosszas online beszélgetéseket megelőzően.

Volt hogy már a találkozás előtt (már ha eljutunk odáig) valamilyen formában szóba szokott kerülni a munkahely és az ezzel kapcsolatos (pl fizetés is) dolgok.

Élőben is volt rá példa, a jövőre néző tervekkel kapcsolatban alakult ki egy téma, és így került szóba ki mennyit keres.

2017. jún. 27. 22:59
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Én a párommal 3 éve járok együtt, de meg nem tudnám mondani, hogy pontosan mennyit keres. Akinél ez felmerül randi során témának, az kb. olyan agyi szinten is van
2017. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz te, de a 400 ezer az magas fizetés Magyarországon. Mondjuk, ha Luxemburgban élsz és onnan írsz, akkor megértelek. Ott még egy kukás is 7-800 ezret visz haza.
2017. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, őszintén szólva szerintem pont ezt kéne elkerülnöd, hogy ez a pénz dolog szóba kerüljön. Ha büszkén erőteljesen mondod azt, hogy ilyen jó munkahelyem van, akkor persze hogy érdeklődőbbek lesznek, de ha csak úgy mondod, hogy félvállról veszed a témát, és inkább másról beszélnél, akkor nem lesz annyira feszegetve. Szerintem ez a módja ennek. Beszélj velük másról, majd ha kiderül, hogy milyenek is vagytok, több hét vagy hónap után akkor is csak ha kérdezi mondanám meg én.:D
2017. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
12%
Mert így télen, amikor egy égő kuka felett melegítitek a remegő kezeiteket akkor több pénzt tudtok tüzelőnek rádobni.
2017. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!