Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok, ha a barátnőtök bevallaná, hogy anno küldött meztelen fotókat az előző (első) párjának, mert naiv volt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előtted volt, az előző párjának küldte nem szerte a világba.

Nem tudom ebbe mi kivetnivaló van.

Vagy ezért szeretnél szakítani mert a parodat előtted levő barátai is látták meztelenűl? 😄

2017. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt mondanám, de jó hogy van egy őszinte barátnőm aki megbizik bennem. És te?
2017. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit, természetesnek veszem. Szeretem ha nekem is küld a nekem tetsző lány. Megbecsülöm és nem élek vele vissza.
2017. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most hétvégén jöttem rá, hogy ha nem is meztelen, de fehérneműs képeket küldözgetett anno nem is egy pasinak, és előttem elég könnyű vérű volt. Most még kavarog bennem az egész felfedezés
2017. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán egy ilyet érdemes elmondani, vagy nem kell foglalkozni a múlttal?
2017. jún. 20. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nekem is "naív" lesz-e :D
2017. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!