Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik folymatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik folymatosan olyan zenéket, cikkeket, , vagy képeket osztanak meg facebookon, ahol meztelen nők vannak benne, nem félnek attól, hogy normális nő nem áll velük szóba?

Figyelt kérdés

Persze nem ettől függ egy kapcsolat, ezt tudom.


De azért mégis csak fest egy képet ez a férfiról, nem?


2016. dec. 27. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
enélkül se állnak velünk szóba. Ezek után nem mindegy?!
2016. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyeneket ez nem erdekli, a tul nagy ego mar az agyukban is kart tett.
2016. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
mér a nők nem ezt csinálják?látom álandóan hogy egy nő rakosgassa ki a meztelen férfiakat persze a gyíkot eltakarják a kezükkel,de a nővel ugyanugy szoba álnak a férfiak
2016. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Nem félnek, mivel semmit sem befolyásol a dolog.Ha egy izmos, helyes srác kirak egy meztelen csajról egy képet, akkor az egy igényes erotikus képnek van titulálva.

Ha ugyanezt megteszi egy szakadtabb ember, akkor az suttyónak.

2016. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Velük amúgy sem állnak szóba a nők, nem véletlenül, szóval nekik már mindegy.

Szerintem minden esetben rettentően ciki, ha egy felnőtt ember meztelen nőkről/férfiakról posztolgat...

2016. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

"hogy normális nő nem áll velük szóba"


Nem létezik normális nő

2016. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy olyan barátot szeretnék, aki nem jár arra a trágya oldalra szórakozásból, hanem ennél ingergazdagabb életet él (utazik akár belföldön, sportol, fejleszti magát több téren, értelmes hobbija van). Az ilyen, amit írtál, pedig egyene
2016. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

egyenesen SZÁNALMAS.

Privátot nem kérek.


És csak elmondtam a véleményem.

2016. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Létezik ennél az oldlanál álszentebb az országban? :D Durva, hogy az olyan szintű válaszom, mint a #4-es, mindig ennyire lepontozzák. Tényleg ennyire jó szembeköpni magatok?
2016. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!