Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti nem erzitek rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti nem erzitek rosszul magatokat ha a parotokkal filmeztek es a filmben meztelen csaj van, vagy egy "kivanatos" nő szerepel a filmben?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

nekem moziban volt ilyen.

Volt árpa attilának az a filmje amikor erdélyben vannak ügyvédek, és vadászat közben egymást legyilkolásszák.

No abban volt pár szexjelenet is, magyar filmhez képest elég jó volt.

Szóval a jelenet közben a csajomra néztem, ő meg rám, és már húzta is le a cipzárom.

Ott középen(utolsó vetítési nap) senki nem volt, és kicsapta úgy, hogy majdnem egyszerre mentem el a csávóval a filmben.

2017. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi, hogy nem csajként írok ide, de el kell mondjam, hogy én is rosszul érzem magam az ilyen jeleneteknél, pontosan azért, mert attól tartok, hogy rosszul esik neki...


Ahogy férfiként sem lehet vidám dolog az olyan jelenet ahol kőizmú testépítők és négerek vonulnak fel. Bár szerencsére ilyen jelenetet még nem láttam.

2017. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
#2 ezzel èn is így vagyok, de engem nem zavarnak a testépítő pasik. Tőlem aztán azt építenek, amit akarnak. :)
2017. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
De pokolian zavar. :D Be is csukom a szemét ilyenkor hogy ne lássa azt a szép nőt. Hogy képzeli?
2017. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2017. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Fikarcnyit sem.
2017. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig zavarba jön a párom,rám néz,mindketten elmosolyodunk...mint két éretlen gyerek:D

De sose zavart,ha pucér nőt láttunl együtt egy filmben.

Biztos bizarr amit írni fogok,de ilyenkor mindog felerősödok.bennem a „vágy”,hogy pucérkodjak a párom előtt,persze nem a film közben. Az a helyzet,hogy szeretek pucérkodni,egy szál bugyiban lenni a barátom előtt,hogy gyönyörködjön bennem. Érezteti velem,hogy szép vagyok neki. Talán ezért sose zavart,ha rajtam kívül más nőt is látott nár pucéron

2017. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Én rosszul érzem magam ilyenkor. Zavar, hogy én nem nézek ki olyan jól, és azt gondolom (mert hát nyilván így van), hogy a páromnak jobban tetszik az a nő, még ha nem is ismeri be.
2017. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

"Ahogy férfiként sem lehet vidám dolog az olyan jelenet ahol kőizmú testépítők és négerek vonulnak fel. Bár szerencsére ilyen jelenetet még nem láttam."


Engem soha nem zavart, a négerek meg pláne.

2017. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A filmekben vékony, kis/átlagos mellű csajok vannak, a férjemnek nem ez az esete...
2017. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!