Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Hagyd menni. Ha meg dolgotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Hagyd menni. Ha meg dolgotok van egymassal, ujra egyutt lesztek. " Ez be szokott jönni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy pasi, aki 20 évvel idősebb nálam. Jóban vagyunk,elmondtam neki,hpgy szeretem,azt mondta ő is szeret,csak másként,barátként.

Sokat beszélgetünk,találkozunk. Eddig még reménykedtem,hátha "kattan" valami az agyában és ő is belémszeret.

Most viszont egyre kevesebbet beszélünk,találkozunk. Szerintem lett valakije,vele egykorú.

Mivel azt mondta egyszer,hpgy túl fiatal vagyok hozzá és talán az életben egyszer majd újra találkozunk,amikor már idősebb vagyok és valami lesz. Ő ezt a lehetőséget sem zárja ki.

Szerintetek tényleg van még rá esély az életben,ha most elengedem?

20L



2017. máj. 17. 07:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok 40 éves, és imádom a szűz lányokat. De te nem az vagy, te a szűz k.rv@ kategória vagy max, mert pont az az ártatlanság, tartás, félénkség hiányzik belőled, ami a szűz lányokat különlegessé teszi. Te olyan vagy, mint a szomszéd macskás nő, aki 120kg, büdös a szája, és nem fogja fel, hogy hiába vesz magassarkút, attól még taszító marad. Én még egy képet se láttam rólad, de annyira beteges a hozzáállásod, megszállottságod, hogy ráz tőled a hideg! :/ Legalább már 20x megkérdezted ezt, mindig mindenki ugyanazt mondja, és te még mindig nem fogod fel. Szerintem te valami szellemileg visszamaradott lehetsz.
2017. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
Jah, eddig azt nyomta, hogy a pasi meg akarja dugni, hagyja-e magat? Most meg kiderul, hogy ossze-vissza hazudik, a pasinak nem is kell, csak o maszott ra szerencsetlenre. Mennyire beteg mar ez, brrrr... Hanynom kell.
2017. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Tessék??? Életemben először teszek fel kérdést ezen a szerencsétlen oldalon!
2017. máj. 17. 10:21
 14/23 A kérdező kommentje:

Még csak szűz sem vagyok,volt már barátom.

Ti miről beszéltek,ha szabad tudnom??:/

2017. máj. 17. 10:22
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"ő is szeret,csak másként,barátként."


NINCS MIRE VÁRNOD!

2017. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon vicces,ti nem értitek a kérdésemet.:))))))

1.nem írtam ide még soha és fogalmam sincs mire ez a sok bunkó válasz

2.nem akarok várni,nem is várok

3.arra vonatkozott a kérdés,hogy mivel ELENGED(T)EM, valaha esetleg még kiköthetünk együtt?

Arra lettem volna kíváncsi,hpgy van e valakinek valami ilyesmi tapasztalat,hogy sok év után működött e azzal,akivel régen nem.

Na mindegy:)

Gondoltam,hogy ez egy beteg oldal,de hogy ennyire...:)))))

2017. máj. 17. 11:30
 17/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én értem, hogy szereted, hogy reménykedsz, és sikersztorikat szeretnél olvasni arról, hogy két ember, akik nem lehettek együtt rég, azok a távoli jövőben találkoznak, egymásra találnak, és boldogan élnek, amíg meg nem halnak.


Nem ez a valóság, akkor sem, ha fáj. Veletek nem fog így történni, mert ennek a pasinak NEM kellesz. A korod kifogás - nem 14 vagy, hanem 20, tehát felnőtt ember, így nem lenne akadálya, hogy kapcsolatban legyetek. Azért nem vagytok, mert NEM érdekled, mert NEM szeret, mert NEM akar tőled semmit.


És ha ez ennyi idő alatt nem alakult ki, akkor már nem is fog. Találni fog majd egy nőt, akit szeret, és amikor majd a jövőben találkoztok, kedves ismerősként fog rád nézni, semmi több.


Az ostoba sallangokat meg hagyjuk. Akit szeretsz, azt nem kell elengedni, mert ragaszkodik hozzád, ha viszont szeret. Ez az ócska közhely, amit kiírtál, csak önámítás, és egy kapaszkodó azoknak, akik reménytelenül szerelmesek.


Szerinted azért bunkók a válaszok, mert fáj, hogy nem erősít meg senki téged abban, hogy ennek van, vagy lesz jövője. Nem bántani akarnak a hozzászólók, hanem felnyitni a szemed.


Még valami: Nem te hagyod menni, nem te engeded el. Ő AKAR MENNI! És ez nagy különbség, kérlek, vedd már észre!

2017. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%

Igen, ez be tud jönni, de csak akkor, ha szerettétek egymást, és szétmentetek hülyeség miatt. (Vagy bármilyen rajtatok kívül álló ok miatt.)


Ha ő eleve csak barátként tekint rád, akkor nem hiszem, hogy 2 év múlva szerelemként térne vissza.


21/L

2017. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
63%

Na akkor! Ne hallgass az ilyen gyakori kerdeses elkeseredett,ahpgy te is irtad 40 eves sziz pasikra:D

Velem pontosan az tortent,amit megfogalmaztal.

18 voltam,amikor o 40. 22 ev korkulonbseg. Baratok voltunk,semmi tobb. Meg se fogalmazodott benne mas.

Telt mult az ido,lett egy nagy szerelmem, majdnem hazassag. Aztan megse. Neki is volt vagy 3-4 baratnoje.

Vegig tartottuk a kapcsolatot. Talalkozgattunkkb 3 havonta,egy egy kavezoban vilagmegvaltottunk,meseltunk kivel mi tortent es ennyi.

Tudtunk egymasrol az a lenyeg.

Aztan 6 eve (en 30,o 52) egyre tobbet talalkoztunk. Nem mondtunk ki semmit,csak ereztuk,hpgy jo,hogy ezt folytatni kell. Ugy ereztem magam,mint annak idejen az a szerelmes 18 eves kamasz. Es o ugyan olyan volt a szememben.

Talalkozas talalkozas hatan,aztan egyszer csak csok.

Es nehoy azt hidd ,hogy en anno 18 evesen nem probalkoztam .

Dehogynem! Szanalmas voltam igy visszanezve .

Megprobaltam megfogni a kezet a moziban, allandoan olelgettem,en hivtam randikra:DDD mai fejjel visszanezve egy szanalmas kamaszlany voltam,aki megerositesre vart.

Ma pedig o a ferjem es van egy csodalatos kisfiunk.

Es tudod mit? En vagyok a legboldogabb a vilagon.

Kellett ez a 12 ev nelkule,hpgy tapasztalatot gyujtsek.

Tudod,van az az erzes,hogy tudod valakivel dolgod van. Valamikor dolgod lesz. De azt nem tudhatjuk mikor.

Kivanom,hogy nalad is igy legyen!

36N

2017. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet? Aha, szóval mindenki ostoba, de te, a húsz éveddel szinte még gyerekként olyan nagyon tapasztalt vagy... ne már!


Egyébként szimplán gyáva volt megmondani, hogy nem kellesz neki, inkább álasztotta ezt a finomabb - bár gerinctelenebb - módot.

Miért, ha te 28 leszel ő meg 48 mi fog változni?! Semmi, csak akkor már "gyereket akarsz", ő meg nem, és azért nem fogsz kelleni neki.


Vedd észre, ha lepattintanak, vagy maximum barátként tekintenek rád, és ne nyomulj, mert hülyén jön ki.

Inkább keress valaki korodbelit, és ne a reménytelen szerelmet hajkurászd, mikor tök fiatal vagy!

Na pazarold el a legjobb éveidet ilyesmire.


28n

2017. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!