Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Hagyd menni. Ha meg dolgotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Hagyd menni. Ha meg dolgotok van egymassal, ujra egyutt lesztek. " Ez be szokott jönni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy pasi, aki 20 évvel idősebb nálam. Jóban vagyunk,elmondtam neki,hpgy szeretem,azt mondta ő is szeret,csak másként,barátként.

Sokat beszélgetünk,találkozunk. Eddig még reménykedtem,hátha "kattan" valami az agyában és ő is belémszeret.

Most viszont egyre kevesebbet beszélünk,találkozunk. Szerintem lett valakije,vele egykorú.

Mivel azt mondta egyszer,hpgy túl fiatal vagyok hozzá és talán az életben egyszer majd újra találkozunk,amikor már idősebb vagyok és valami lesz. Ő ezt a lehetőséget sem zárja ki.

Szerintetek tényleg van még rá esély az életben,ha most elengedem?

20L



2017. máj. 17. 07:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én elengedtem a 13 évvel idősebbet.

Működött.

Majd 2 piszkosul nehez évem volt nélküle, de megérte.

2017. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok...sokan kifogásként kezelik a helyzetet. Te tudod miféle emberről van szó.

Azért figyelj oda, ne hiába várakozz.

Te időd is értékes.

Csak okosan.

2017. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Sajnos hiába várok,hiszen ő megnondta, most csak barátságról lehet szó.

Talán majd pár év múlva...az összhang meg an,de azt mondta,most egy tinit lát bennem és ezen nem tud felülkerekedni egyelőre

2017. máj. 17. 08:41
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez puszta " hárítás", vetítés...hogyan szereljük le a belémzúgott nőt...ne reménykedj, inkább éld az életed mással, boldogan!
2017. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ha hárítás,akkor miért nem szakítja meg a kapcsolatot?

Ugyanúgy keres,tortát sütött a szülinapomra,kfdön volt,meglepit hozott nekem...valahogy nem illenek össze a dolgok.

2017. máj. 17. 09:12
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Elutasitott. Elmondta, bele a arcodba, hogy nem tart nonek, es mint no, nem kellesz neki. Mi a francot nem ertesz ezen?! A legtobb ferfi mismasol, nem mondja ki, csak kiprovokalja a tavolsagot. Ahhoz, hogy egy pasi igy kimondja, mar nem kis elhatarozas kell, meg kell tudni ugy fogalmazni, hogy ne alazzon halalra, de vegre felfogd, hogy nem kellesz neki. A talan kesobbet azert tette csak bele, mert azt megsem tolhatja az arcodba, hogy sose fogsz kelleni neki, mert nem vagy vonzo, csak eroszakosan nyomulos kis pitsa. Es neked meg ez sem eleg?! Mit kene tennie, hogy felfogd, de o is tukorbe tudjon nezni?! Ne haragudj, de ez a viselkedes mar beteges...
2017. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szakítja meg teljesen a kapcsolatot, mert mi férfiak, rohadtul hiúak vagyunk, és jól esik látni, hogy valaki belénk van zúgva. De ettől még te nem leszel értékesebb, mint egy fogatlan aszfaltozó munkás füttye egy bombanő után. Ettől még nem akar tőled semmit, hiába toporzékolsz, és alázod szarrá magad, csak egyre szánalmasabb, visszataszítóbb leszel férfi szemmel.
2017. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ez be szokott jönni?"


Persze, hogy be.

Mármint olyan szempontból, hogy a kieső idődben (mert hát ha tényleg újra összesodorja a feleket az Élet) sem eszed magad hótt fölöslegesen.

Ha meg nem, ugye... akkor nem pazaroltátok az időt, hanem találtatok valaki mást.

2017. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy rossz ötlet ezt a kérdést erre az oldalra kiírni,a sok 40 éves szűz nőgyűlolő pasiknak.:))))
2017. máj. 17. 09:47
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha tovább próbálkozol, biztos lehetsz benne, hogy teljesen megszakítja veled a kapcsolatot, még barátként se fogsz kelleni. Csak gondolom próbál finom lenni veled, mivel egy hülye kis szűz lotyó vagy még, és nem akarja, hogy miatta csalódj a férfiakban.
2017. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!