Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem undorítoak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem undorítoak nyáron a rockerek?

Figyelt kérdés
mármint főleg a bőrbenjáró motoros pállottpin@jú csajokra gondolok, ti együtt tudnátok lenni egy ilyennel?
2010. máj. 15. 16:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

16:57-es vagyok.

Én nyáron csak akkor vagyok bakancsban, ha koncertre megyek. Akkor sem azért, hogy menőzzek, hanem azért, mert a bakancsban nem tudják széttaposni a lábam a részeg idióta f..ok, akik esetlegesen rálépnek koncert közben. Az acélbetéttől nem érzem. Persze ez csak nagyobb koncertekre igaz, kis klubbuliba nem bakancsba megyek le.

Nyáron gólyatáborban a 20 fős lány szobából én voltam az egyedüli, aki délelőtt és este is megfürdött.

Akkor most én vagyok az igénytelen?

Tudom, kinek nem inge, ne vegye magára, csak nem szeretem az ilyen általánosító szövegeket, pláne azért, mert a legtöbb barátnőm akik szintén rockzenét hallgatnak, szintén naponta 2x vagy többször fürödnek nyáron, mert nem szeretnek izzadtak és büdösek lenni, továbbá egyik sem hord melegben bakancsot, csak ha koncertre megy.

Nem azt mondom, hogy szeretni kell, ha valaki így öltözködik, el is lehet ítélni a stílusjegyeket, de a fürdés és tisztálkodás hiányát kikérem magamnak. Volt már, hogy egy tip-top kis csaj mellett a buszon majd meg fulladtam, olyan büdös izzadságszaga volt.

Lehet lepontozni, mert csak egy "igénytelen rocker" vagyok.

2010. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem undorítóak. akinek van egy kis esze, az felvesz egy rövidnadrágot tornacipővel meg valami pólóval, és kész. aki meg hülye és akkor is bőrkabát-bakancsba tolja, meg is érdemli ha elfolyik. de ez nem "Kategorizálható", hülyék, és igénytelenek minden szubkultúrában akadnak.
2010. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rossz hírem:

A ti kínai, sz@r konzerv meg deszkáscipőitekbe bepállik a lábatok, mert az tiszta műanyag. De a bőrbakancs lehet 30 soros is, nem lesz annyira büdös az ember lába (mint a ti kinai sz@raitokba) mert a bőr szellőzik jobban ;) Ez van.


Ja és a rocker lányok gyönyörűek, sokkal szebben néznek ki bármelyik kis szétk*rt diszós, tuc-tucribancnál. Bár az nem túl nehéz...

2010. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van. A bőr sokkal jobban szellőzik, mint a műanyag:) Egyébként az acél meg átveszi a környezete hőmérsékletét, ha nyáron koncertre megyek, azt szoktam csinálni, hogy jégakut rakok rá, mielőtt megyek mondjuk 1 órára, és utána 1-2 óráig remek hűvös lesz a baki:DDDD
2010. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is rocker vagyok. :) és szerintem nem undorítóak. a kulcsszó: fürdés, dezodor. csodát tesz.

(mellesleg a discos kurv&k mikor jobbak? mesélj már.)

2010. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
a discoba biztos nem izzadnak, mikor a p.csájuklat rázzák össze:)
2010. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Én nyáron is gyakran húzok bakancsot de az én lábamról enni lehet egy egész napnyi bakancsviselés után is. Biztos szerencsés is vagyok, hogy nem izzad a lábam - meg egyébként máshol sem a testam (már sokan megjegyezték, hogy milyen jó illatú a bőröm és dezodor nélkül is!)de szerintem sokkal egészségesebb a pamut zokni bőr bakancs kombináció, mint a nylon zokni/harisnya kínai cipő/dorkó verzió. Ja és a műanyag szandál mezitlábosra is brutális tud lenni. Nekem is volt már szerencsém csini plázadroidhoz, aki messziről bűzlött alul is, felül is... Motorozni bőrruha nélkül életveszélyes és szerintem a bőrcucc nagyon szexi és ha igazi bőrből van, akkor nem pállik be a punci...
2010. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!