Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rockerek csak a rockerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rockerek csak a rockerekkel jönnek össze?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút,aki hihetetlenül aranyos,kedves,okos intelligens,de rocker.Én viszont nem vagyok az.Érdekel,és szeretem a divatot,sőt,még a rózsaszínt is imádom,viszont nincs semmi bajom a rockkal,még szeretem is a zenét.

Ő nemrég szakított a barátnőjével,aki szintén rocker volt,nem is kicsit.

nagyon sokat beszélgetünk ezzel a sráccal,szinte kiegészítjük egymást.Viszont nem lép.

Lehet,hogy fél,hogy nem illenék a társaságába?Vagy tényleg nem tetszhetek neki?

(sokat találkozunk,meghívott már moziba,kávézni,sokat beszélünk telefonon is.)


2010. aug. 15. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

rocker bnőm skinhead pasi

stílustalan vagyok, skinhead pasim van

másik barátnőm stílustalan, barátja punkrocker...


csak ha annyira megszállott a stílusosabb fél, akkor kell neki váltig olyan pár akinek vele azonos a stílusa!

14Ł

2010. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

attól hogy te nem vagy rocker még simán tetszhetsz neki :) nyugi. nem ez a lényeg (:

szerintem közeledj felé,és majd adja magát :]

2010. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van egy barátom, aki technot hallgat, de a barátnője rocker, sőt, elég gothic dolgokat hord, szóval lehet, hogy inkább ez rá a megfelelő szó. A volt barátom meg rocker volt, én is imádom a rockot meg a metált, de nem öltözöm úgy, és ez nem jelentett gondot sehol sem.

Ha ennyi időt töltötök együtt, akkor biztos érez valamit, de arra is gondolj hogy ha csak nem rég szakítottak, még lehet, hogy korai lenne neki egy új kapcsolat, és ezért nem lép komolyabban. De még bármi lehet.

2010. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát nyilván, a metálgólya utálja a technosbékát, ezt mindenki tudja. Ez volt a vicces válasz.

A normálisat megadták a többiek, az utolsó különösen.

2010. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel!

Csípitek egymást, hát akkor meg?

Ha kedves aranyos, lehet azért nem lép, mert nem akar tolakodó lenni, v. mer valamiért (lehet ő is ugyanezen a hüleségen rágódik..)

Úgyhogy hajrá!

/egy rocker voltam/

Annyira nem kell ezeket a stílusokat komolyan venni, de majd megértitek 30 évesen.. :D

2010. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Húúúú,én is nagy rocker voltam. Illetve a zenét tekintve még mindig az vagyok,de kinézetre már inkább finomítottam. Lényeg a lényeg,hogy rocker létemre mégis egy kopasz kigyúrttal(a normális fajtából) jöttem össze már 4 éve.

26/N

2010. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Hagyd ezt a beskatulyázást. Nekem volt diszkós pasim is, alter is, (most egy metalos van) de nem néztem sose ezeket. Egy rocker lány
2010. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én rocker lány vagyok, a párom meg inkább discot hallgat :) ettől függetlenül nem ez a gond a kapcsolatunkban, hanem a féltékenysége


21/L

2010. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm tiesto koncertekre viszi a férjét a férje pedig kárpátiákra nyúzza pedig egyik fél sem szereti a másik zenét. Gyerek is van, nagyon boldogok együtt. Tehát a zene csak a betegeknek fontos. Maga a lélek több.
2010. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is mindig csak rocker - rocker rocker -skinhead rocker hungarista skinhead -hunagrista egyéb más feketében öltözködő bakancsos embereket látok párban sétálni :D
2010. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!